Afet Çadırları

Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları, (deprem, sel, yangın, savaş vb.) yerel işgücünün sahada hızla kurabileceği, kolay temin edilebilir. Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına uygun, hafif, dayanıklı ve modüler olarak tasarlanmıştır. Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş, su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından maksimum faydayı sağlar, zararlı UV ışınlarını bloke eder. Doğal havalandırmaya uygun olarak projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirger. Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar. Çadırlara giriş kapıları, tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir.

Fay hattı üzerinde yer alan ülkemiz için en temel acil ihtiyaç ürünlerinden biri olan deprem çadırı, yaşam sahasında işleyişe pratiklik katacak, barınma ve güvenlik ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacaktır.

Afet Çadırları, Afet Yönetiminde kullanılabilecek çadır ve brandalar

Seri kullanım alanı yaratmak ve mümkün olan en kısa sürede üretilerek ihtiyaçlara hızlı çözüm sunar. Afet çadırları, maliyetinin düşük olması nedeniyle kurumlar açısından işlevsel ürünlerdir. İnsanların acil durumlarda konaklama hizmetinden yararlanması, sağlık hizmetlerinden faydalanması ve yemekhane gibi ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılan afet çadırları seri üretilerek resmi kurumlara da dağıtılmaktadır. Kolay kurulumu sayesinde kritik anlarda anında kullanıma hazır hale gelen deprem çadırları güvenle satın alınabilecek ürünlerdir.

Afet Çadır Üretimi

Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri farklı zeminlerde uygulanabilir. Bu nedenle farklı iklim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar tarafından tasarlanmıştır. Felakete maruz kalanlar için üretilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı ebatlarda üretilebilir. Böylece afet çadırları sayesinde geniş iç hacmiyle geniş kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır. Çok sayıda insanı barındırma ve temel ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları, felaketten sonra kargaşayı önleyeceği için de önemlidir.

Başboğa olarak, acil durumlarda yaşamın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının farklı kullanım alanları bulunur. Bu kullanım alanlarında güvenle tercih edebileceğiniz Başboğa afet çadırları, yaşam kalitesini mümkün olduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır.

Afet Çadırları Kullanım Alanları

» Gıda ve Yardım malzemesi dağıtım
» Konut servisi
» Geçici hastaneler
» Geçici okullar
» Depolama

Afet Çadırları - Foto Galeri

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;