Ağır İklim Çadırları

Afet çadırları, etkinlik çadırları, havacılık çadırları, endüstriyel çadırlar, askeri çadırlar, spor çadırları ve şantiye çadırları olarak tüm kapalı alan ihtiyaçlarına çözüm getiren ağır iklim çadırları, maliyeti ve hızlı kurulum özellikleriyle avantajlı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dayanıklı ve hafif yapısıyla acil durumlar için tasarlanan afet çadırları, ağır iklim çadırları içerisinde enerji tüketimini minimuma indirgeyen ürünlerin başında gelmektedir. Zararlı UV ışınlarını yok eden ve alev yürütmezlik teknolojisiyle üretilen bu çadırlar hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılabilir. Afet çadırları depolama alanlarında kullanılabileceği gibi geçici okullar ve hastanelerde, konut servislerinde ve yardım malzemesi dağıtımında kullanılabilir.

Tüm Coğrafi Şartlara Uyumlu Ağır İklim Çadırları

Ağır iklim çadırı ürünlerinden biri olan askeri çadırlar da ağır hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Özel yalıtım sistemleri sayesinde özelleştirilebilen bu ürünler istenilen ölçülerde projelendirilir ve korunaklı bir hale getirilebilir. Her türlü coğrafi şarta uyum sağlayan bu çadırlar, kısa zamanda kurulup sökülebilmesi özelliğiyle de avantajlıdır.

Ağır iklim çadır çözümleri ürünlerinden biri olan endüstriyel çadırlar da düşük yatırım maliyetleriyle kısa zamanda kapalı alan gereksinimini karşılayacak ürünlerden biridir. Ağır hava şartlarında can ve mal güvenliğini sağlayan endüstriyel çadırlar geniş iç hacmiyle ferah alanlar yaratılmasına imkan tanır. Havacılık sektöründe de kullanılan ağır iklim çadırları, hem askeri hem de sivil havacılık sektöründe kullanılmaktadır.

Çelik iskelet yapısı sayesinde ağır hava şartlarında kullanılan çadır büyük boyutlarda da üretilebilir. Şantiye sahalarında çalışanların barınma ve yemekhane ihtiyaçlarını gidermek için de kullanılan bu çadır modelleri, taşınması ve kurulumu kolay olduğundan işlevseldir. Çelik ve alüminyum konstrüksiyonlu olarak üretilen spor çadırları da ağır iklim çadırı ürünlerinden biridir. Sağlığa zararlı UV ışınlarından koruyan bu çadırlar yalıtım optimizasyonlarıyla her soruna pratik çözüm getirmektedir.