Alüminyum Konstrüksiyonlu Çadırlar

Alüminyum Çadır, başta organizasyon olmak üzere; fuar, festival, konser, düğün, kokteyl ve spor müsabakaları gibi birçok etkinlikte geçici yapı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Alüminyum konstrüksiyonlu çadır sistemlerinin müşterilerimizin talebine göre askeri, depolama ve showroom gibi amaçlar için kalıcı yapılar olarak kullanımı da mümkündür.

Alüminyum konstrüksiyon çadırların dayanıklılığı ve tasarım özelliğinin oldukça fazla olması, bu çadır modelinin tercih edilme oranını arttırır. İdeal kesitlere sahip olan alüminyum profil kanallar, müşteriye kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Alüminyum konstrüksiyon çadırlar çelik profil yapılara kıyasla daha hafiftir ve bu da çadırları taşıma işlemlerinde daha avantajlı hale getirir. Dayanıklılık özelliği yüksek olan çadırlar her alanda kullanılabilecektir. Kurulum aşaması hızlı olduğu için zamandan tasarruf etmenize olanak tanıyan alüminyum konstrüksiyonlar, çadır modelleri arasında en çok tercih edilen profiller arasındadır.

Alüminyum konstrüksiyon çadırlar çelik profil yapılara kıyasla daha hafiftir

Kanallı profil sistemine dayalı modüler yapısı sayesinde genişleyebilme özelliğine sahip olan alüminyum çadırların boyutları kullanıcının ihtiyacına göre mevcut yapı üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan rahatlıkla uzatılıp kısaltılabilir. Kolon- kiriş sisteminin bulunmayışı iç mekanda geniş ve kesintisiz bir kullanım alanı sağlar. Alüminyum çadırlarher türlü zemine uygulanabilir ve minumum sürede minumum iş gücüyle kurulup sökülen alüminyum iskeletin özgün ağırlığı hafif olmasına rağmen mukavemeti yüksektir. Depolandığında az yer kaplayan alüminyum çadırların nakliyesi de oldukça pratiktir.

Alüminyum Konstrüksiyonlu Çadır

Başboğa Alüminyum Konstrüksiyonlu Çadırları, ihtiyaca göre farklı şekillerde, boyut ve stillerde 3m ile 30m genişlik aralığında, bilgisayar destekli tasarımlarla projelendirilip CNC teknolojisi ile üretilmektedir. Profillerin işlevini kusursuz olarak yerine getirmesi için son rötuşlar el işçiliği ile gerçekleştirilmektedir.

Çelik profillere göre maliyet olarak daha pratik ve hafif olan alüminyum konstrüksiyon çadırlar, etkileri bakımından düşünüldüğünde çelikten farksız denecek kadar etkilidir. Statik ve dinamik yüklemelere karşı dayanıklı olarak üretilebilmeleri ve korozyona karşı da dayanıklı oldukları için güvenilirdir. Alüminyum profillerin her geçen gün kullanım ağı arttığı için daha çok tercih edilmektedir.

Alüminyum profillere uygulanan eloksal (anodize) işlemi profilin boya, koruma ve bakım ihtiyacını tamamen ortadan kaldırmaktadır. İskelet, kullanım ömrü boyunca korozyona uğramadan canlı, parlak ve temiz kalır. Alüminyum malzeme çevre dostudur ve geri dönüşümü herhangi bir değer kaybına uğramadan %100 oranındadır.

Kaliteli işçiliği ve kullanılan birinci sınıf malzemesi ile güvenle satın alabileceğiniz alüminyum konstrüksiyon modelleri incelemek, alüminyum çadır fiyatları ile ilgili bilgi almak ve diğer tüm sorularınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Konstrüksiyonlu Çadır - Foto Galeri

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;