Alüminyum ve Çelik Konstrüksiyon Çadırların Avantajları

Alüminyum konstrüksiyon yapılar, çelik konstrüksiyon yapılara göre daha hafif ürünlerdir. Korozyona karşı dirençli olan alüminyum konstrüksiyon çadır modelleri, farklı iklim koşullarına karşı da son derece dayanıklıdır. Zamanla paslanma yapmayan bu yapılar markaların güvenle tercih ettiği ürünler arasındadır. Seneler geçse bile kalitesinden ödün vermeyen bu yapılar sürdürülebilir bir yaşam için de öncelikli tercihiniz olacaktır. Geri dönüşümlü bir ürün olması nedeniyle çadır modelleri için tercih edilen alüminyum konstrüksiyon yapılar mukavemeti yüksek ürünler olduğu için dayanıklılığıyla çadır ihtiyacını kısa sürede giderecektir.

Alüminyum konstrüksiyon çadır modelleri özellikle fuar ve festival alanlarında, düğün ve konser gibi etkinliklerde sıklıkla tercih edilir. Müşteri isteğine göre özelleştirilen bu yapılar depolama alanlarında da kullanılabilir.

Dayanıklılık ve uzun süreli kullanım anlamında statik denge hesaplamalarıyla tasarlanan çelik konstrüksiyon çadır modelleri yüksek kalite profillerden üretildiği için markalara güven vermektedir. Farklı zemin ve iklim koşullarında kolaylıkla kullanılabilen çelik konstrüksiyon çadırlar isteğe göre özelleştirilebilir.

Sürgülü kapılar, iklimlendirme gibi opsiyonların eklenebildiği bu çadır modelleri düşük maliyetleri sebebiyle farklı bütçelere uygun çözümler üretecektir.

Özellikle spor faaliyet alanlarında kullanılan çelik konstrüksiyon çadırlar, ısı yalıtımının kolay uygulanabildiği ürünler olduğu için saha kapatma uygulamaları ve etkinliklerde öncelikli tercihtir. Farklı ebatlarda üretilebilen bu çadırlar araç giriş çıkışına uygun olarak da tasarlanabilir. Bu nedenle çelik konstrüksiyon yapılar sevkiyat kolaylığı da sağlar. Alüminyum konstrüksiyon gibi mukavemeti oldukça yüksek olan çelik konstrüksiyon çadırlar hızlı kurulum ve söküm avantajına da sahiptir.