Bir Çadır Yapının Baş Faktörü “Branda”

Branda, çadır yapılarda çok önemli bir görev üstleniyor. Malzemeler ile bir mekan meydana getirmek için öncelikle yapıyı dış ortamdan ayırmak ve korumak gerekiyor. Bu nedenle çadır yapı projelerinde su geçirmez branda çeşitleri kullanılıyor. Bu ürün projenin başarılı şekilde hayata geçmesinde ve en iyi şekilde kullanılabilmesinde kilit noktayı oluşturuyor.

Her proje için aynı branda kullanılamıyor. Bunun için öncelikle projenin konumlandırılacağı alan ve şartların profesyonel bir ekip tarafından değerlendirilmesi gerekiyor. Ancak tabii ki her yapıda %100 su geçirmez branda kullanmak önemli bir detay. Sağlam brandalar kullanarak hayata geçireceğiniz projenizin uzun soluklu kullanım imkanı sunmasını sağlayabilirsiniz.

Başboğa Çadır ve Branda olarak yıllara meydan okuyan polyester iplikten üretilen brandalar ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ürünlerimiz pvc ile kaplanarak yapınızın hava koşullarından olumsuz etkilenmesini önlüyor. Farklı faaliyet alanları için profesyonel bir ekip ile başarılı projeler meydana getirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kolay kurulum ve fonksiyonel kullanım imkanları sunan ürünlerimizle sizlere 44 yıldır kesintisiz hizmet sunuyoruz!