Brandalar ile Mevsimine Göre Koruma

Kötü hava etkilerini azaltmak için kullanılan branda, özellikle de çadır ve benzeri yapıların üzerini örtmek için tasarlanan bir malzemedir. Brandanın dayanıklı olması için kullanılan kumaşın malzemesi oldukça önemlidir. Farklı kullanım alanlarına göre branda çeşitleri de kumaş malzemesine göre değişkenlik gösterebilir.

 Askeri Çadırlardan Çocuk Aktivite Alanlarına Kadar Geniş Bir Yelpazeye Sahip

Brandalar askeri çadırlarda, çocuk aktivite alanları için kurulan etkinlik alanlarının üzerinde, şantiye alanlarında ve daha pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Özellikle % 100 polyester iplikten üretilen brandalar çok daha dayanıklı olmakta ve olumsuz hava şartlarından etkilenmemektedir.

Çay bahçeleri ve kumsallar gibi yazlık alanlarda güneşten korunmak için de kullanılabilen brandalar açık mekanların vazgeçilmezidir. Mevsimine göre koruma sağlayan brandalar ışık ve su geçirmez kumaştan üretildiği için yağmurdan ve güneşten etkili şekilde korunmayı kolaylaştırıyor.

Çadır kullanım sahasının genişlemesiyle beraber artan branda kullanımı da ürün yelpazesine yenilikler getiriyor. Gezici sirk gibi gösteri organizasyonlarında, araç ve gereçlerin korunması için inşa edilen çadırlarda, şantiye alanlarında ve daha pek çok alanda kurulan çadırlar beraberinde branda ihtiyacını da doğuruyor. Branda modelleri ve çadır çeşitleri arasında seçim yaparken sizin için en uygun modeli ve rengi seçmeye özen gösterebilir, kumaş kalitesi ve kurulum aşaması hakkında detaylı bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

Branda ve çadır alanında 45 senelik deneyimimiz ve kaliteli işçiliğimiz ile uzun yıllar dayanıklı ürünler tasarlamaya devam ediyoruz. PVC ile kaplanan brandalar sert hava koşullarında dahi kullanışlı olduğu için özellikle açık hava koşullarında tercih ediliyor. Polyester dokumadan üretilen branda  ürünleri, UV ışınlarına ve olumsuz etkilere karşı da dayanıklı oluyor.