Çadır Aksesuarları ve Modelleri

Çadır alanlarını özelleştirmek için kullanabileceğiniz çadır aksesuarları, markaya özel, şık ve uyumlu çadır ürünleri tasarlamanıza yardımcı olacaktır. Müşteri ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayan bu çadırlara aksesuar olarak raylı sürgülü kapılar, kargo ve hangar kapıları, elektronik yan cepheler gibi aksesuarlar eklenebilir.

Çadır modelleri ve fiyatları  olarak birbirinden ayrılan ürünler, farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunmaktadır. Bu nedenle çadır modellerini şu şekilde ayırabiliriz:

Afet çadırları: Sel, deprem, savaş, yangın gibi afetlerde acil ihtiyaçlara hızlı çözüm üreten afet çadırları kolay temin edilebilir ürünlerdir. Alev yürütmezlik teknolojisi ile üretilen çadır modelleri su geçirmez ve dayanıklıdır. Farklı mevsim ihtiyaçları için üretilebilen afet çadırları geçici okul, geçici hastane gibi ihtiyaçları da karşılar.

Şantiye çadırları: Çadır modelleri ve fiyatları anlamında diğer çadırlara göre farklılık gösterebilen şantiye çadırları müşterilerin ihtiyaçlarına özel yalıtım paketleriyle sunulmaktadır. Şantiye alanlarında çalışan personelin yaşama ve çalışma alanına özel olarak üretilen çadırlar iş verimliliğini arttırır.

Askeri çadırlar: Kısa zamanda kurulum ve söküm işlemi yapabileceğiniz askeri çadırlar pratik depolanan ve ihtiyacın niteliğine göre özel olarak üretilebilen modellerdir. Düşük maliyet imkanı nedeniyle tercih edilen bu modeller özellikle komuta ve kontrol alanlarında kullanılır. Bunun dışında askeri barınaklarda ve depolama alanlarında da tercih edilebilir.

Havacılık çadırları: Hem askeri hem de sivil havacılık sektöründe kullanılan bu çadırlar hızlı çözüm sunmaktadır. Uçak bekleme ve park hangar alanlarında sıklıkla kullanılır.

Endüstriyel çadırlar: Betorname yapılara kıyasla daha hızlı kurulan ve düşük maliyete sahip olan endüstriyel çadırlar hem kısa vadeli hem de uzun vadeli kullanım için uygundur. Çadır aksesuarları  ile özelleştirilebilen bu yapılar lojistikte ve depolamada kullanılabilir.

Spor çadırları: Futbol sahalarında, basketbol sahalarında, tenis kortlarında ve daha pek çok spor etkinlik alanında kullanılan bu çadırlar sportif aktivitelerin devamlılığı için dayanıklı üretilen ürünlerdir.

Etkinlik çadırları: Fuarlar, konser, düğün ve benzeri her türlü organizasyonda tercih edilen etkinlik çadırları, iç dokusunun özelleştirilebileceği çadırlardır. Bu nedenle farklı çadır aksesuarları ile dekoratif aydınlatmalar sağlanarak şık, etkinlik konseptine uygun çadırlar üretilebilir.