Çadır Aksesuarları

Başboğa ürün ailesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere projelendirdiğimiz geniş çadır aksesuarları ve opsiyon seçeneklerimiz size en uygun tasarım, adil fiyat politikası, anahtar teslim çözümlerle, toplam kalite anlayışından ödün vermeden sunulmaktadır.

Çadır aksesuar ürünleri 
sayesinde özelleştireceğiniz çadır alanları firmanıza uygun kurumsal çözümler sunmanızı da sağlayacaktır. Hem özelleştirilebilir yapısı hem de dayanıklılığıyla sektörün öncüsü olan Başboğa çadırları ile istediğiniz ebatlarda, istediğiniz türde alanlar yaratabileceksiniz.

Kapılar
» Açılır kapanır (elektronik) yan cepheler. (Özellikle spor yapılarında, yaz mevsiminde doğal hava sirkülasyonu yaratmak ve ferah bir iç ortam sağlamak amacıyla kullanılır.)
» Cam, çelik veya plastik panel yan cepheler
» Manuel veya elektronik kargo ve hangar kapıları
» Ray üzerinde hareket eden sürgülü kapılar

Çadır Havalandırma ve İklimlendirme

Çadırlarda havalandırma, membran kumaş üzerinde açılan alanların yanı sıra yan cephe panel kapıları ve elektrikli hava fanları aracılığıyla da yapılmaktadır. İklimlendirme sistemleri ise çadırın içinde bulunan havayı ısıtıp soğutabilen sistemlerdir. Bu sayede her mevsim, iklim ve coğrafya şartlarında yapı içindeki hava uygun sıcaklık düzeyini korur. Bu amaçla klimalar, propan gazlı ısıtıcılar… gibi ekipmanlar kullanılmaktadır. İklimlendirme sistemi gereken çadırlarda, yalıtım mutlaka yapılmalıdır, böylece maliyet düşer ve verimlilik artar.

Kullanıma özel ekstra özellikler ekleyebileceğiniz çadırlarda havalandırma ve iklimlendirme özellikle etkinlin alanlarında işe yarayacaktır. Çadır içerisinde ağırlayacağı misafirlere geniş ve ferah alanlar yaratmak isteyen kurumlar sıcaklık seviyesini kontrol altında tutmak ister. Havayı ısıtıp soğutabilen bu sistemler ısıyı kontrol altında tutmayı sağlayacaktır.

Birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilen Başboğa çadırlarında yalıtım sistemi sayesinde iklimlendirme de kolaylıkla sağlanacaktır. Kurulum kolaylığının yanı sıra ısı kontrolü kolaylığı da sağlayan bu çadırlar hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Çadır Yalıtım

Yalıtım çözümlerimiz, yapının kullanım amacı, kurulacağı bölgenin iklimsel özellikleri ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda projelendirdiğimiz uygulamalardır. Aşırı sıcak ya da soğuk hava, nem, ses kirliliği gibi dış etkenlerden yapıyı korumanın yanı sıra akustik ses izolasyonunu sağlamak amacıyla alüminyum kabarcıklı yalıtım malzemesi, taş yünü, cam yünü gibi ürünler kullanılmaktadır. Yalıtım malzemesinin dış etkenlere karşı direncini arttırmak için her iki yüzeyine membran astar kaplanır. Bu metotla yapının estetik görünümüne zarar vermeksizin genel bütünlüğün uyumu da sağlanmış olur, sağlıklı bir iç ortam elde edilerek iklimlendirme maliyetleri minimuma indirgenir.

Çelik Konstrüksiyon İçin Galvaniz

Sıcak daldırma galvaniz, saf çelik malzemenin erimiş çinko içine daldırılarak kimyasal reaksiyona sokulması işlemidir. Bu reaksiyon sonucunda çinko ve çelik moleküler düzeyde birleşir. Çinko çeliğin dış yüzeyini sarar ve kalıcı bir koruyucu katman oluşturur. Konstrüksiyonun temel yapıtaşı olan çelik, galvaniz uygulaması sayesinde daha sağlam, uzun ömürlü, oksitlenmeye karşı daha dayanıklı bir malzemeye dönüşür. Ortalama 450 derecede erimiş çinko içeren galvaniz yıllarca herhangi bir bakıma ya da onarıma ihtiyaç duymadan kullanılabilecek, paslanmayan bir malzemedir. Çelik konstrüksiyon, membran yapının iskeletini oluşturduğundan bu yöntemle yapının da daha kalıcı olması sağlanır, yatırımınız korunur. Galvaniz işlemi, özellikle boya ile kaplama yöntemine kıyasla korozyona karşı çok daha etkili bir yöntemdir.

Alışılmış koruma yöntemlerinin ötesinde olan sıcak galvaniz çok yönlülük ve sürdürülebilirlik anlamında son derece önemlidir. Diğer yöntemlere göre daha fazla ön plana çıkan bu uygulama düşük maliyeti nedeniyle de bütçenizi düşünen çadır çözümleri sunacaktır.

Başboğa çadır aksesuar çeşitleri ile ürünlerinizi çok daha kullanışlı hale getirebilmeniz mümkün. Özelleştirilebilir yapılar ve alanlar yaratmak için uygun maliyetleri ve kaliteli çözümleriyle yanınızda olan Başboğa, dayanıklılığıyla da güveninizi kazanacaktır.

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;