Çadır Projeniz İçin Üstün Hizmet

Çadır sektöründe köklü yapılara imza atan şirketimiz, 44 yıldır ihtiyaçlarınıza uygun projeler ile sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Çelik konstrüksiyonlu çadır  modellerimiz yerinde kurulum ve uzun ömürlü kullanım imkanları sunar. Çadır projelerimizde amaç yalnızca estetik bir dış görünüm değildir. Çadırın bulunduğu alanın hava şartları ve güvenlik koşulları da özenle planlanmaktadır. Depo ya da farklı kullanım alanları için dahi can ve mal güvenliği adına tedbirli projeler meydana getirilmektedir. Çelik profillerimiz yapınızı dayanıklı hali getirirken çadır aksesuarlarımız projenizi daha etkileyici ve kullanışlı kılar. Ekibimiz tamamen ihtiyaçlarınıza uygun projelendirme sağlamaktadır.

Fuar ve diğer farklı organizasyonlarda kullanılan alüminyum konstrüksiyonlu çadır ürünlerimiz kolon ve kiriş bulunmamaktadır. Bu da %100 alan kullanımı anlamı taşır. Alüminyum çadırlarımız üzerinde uzatma ve kısaltma uygulamaları yapılabilmektedir. Aynı zamanda taleplere yönelik olarak yapılar kalıcı showroom ve depolama alanlarına dönüştürülebilmektedir. Alüminyum çadırlarımıza uyguladığımız eloksal işlemi ile projeniz daima yemiz ve canlı görünür. Çadır üretimizde yıllardır sektöre yön veren firma olarak faaliyet göstermekten gurur duymaktayız.

Hayata geçirmek istediğiniz çadır projeleriniz bulunuyorsa en ekonomik ve profesyonel şekilde gerçekleştirmeye hazırız. Detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı tıklayınız.