Çadır Üretimi Konusunda Sektörün Lideri

Geçici depolama ihtiyacının giderilmesi, etkinliklerin gerçekleşmesi, spor faaliyetleri, yemekhane, gıda dağıtımı, barınma ihtiyacı gibi pek çok farklı amaç için kullanılan çadır ürünleri, sektörlere ekonomik çözümler sunan ürünlerdir. Çadır üretimi konusunda lider olan Başboğa, çadırların projelendirme sürecinden üretim ve kurulum sürecine kadar destek olacaktır. Çadır ve branda çözümlerine de sahip olan Başboğa, alüminyum konstrüksiyon ve çelik konstrüksiyon malzemeden ürettiği çadırlarla ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır.

Taleplere Uygun Çözümler Sunuluyor

Projelendirme aşamasında talebe uygun çözümler sunulması, profesyonel çadır imalatını farklı sektörler için daha da önemli kılıyor. Taleplere uygun çadır çözümleri ise şunlar oluyor:

Askeri Çadırlar: Komuta ve kontrol merkezlerinde, askeri sahalarda, barınak eve operasyon çadırı olarak kullanılabilen askeri çadırlar, gıda dağıtımında ve uçak hangarlarında da kullanılabilir. İstenilen ebatlarda üretilebileceği için tüm askeri ihtiyaçlara cevap verecek ürünlerdir.

Endüstriyel Çadırlar: Endüstriyel çadır ürünleri klasik betorname yapılara kıyasla daha az maliyetle üretilebilen ve endüstri alanına uygun olarak tasarlanan ürünlerdir. Üretim sürecini hızlandıran bu çadırlar müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir.

Havacılık Çadırları: Askeri ve sivil havacılık sektöründe kullanılan bu çadırlar acil ihtiyaç halinde kullanılan ve taşıması pratik olan ürünlerdir.

Şantiye Çadırları: Şantiye alanında çalışan personelin pek çok kapalı alan ihtiyacını karşılayan bu ürünler yemekhane, barınma ve depo olarak kullanılabilir. Bu sayede çalışanlar kendini daha dinlenmiş ve motive olmuş hissedecektir.

Etkinlik Çadırları: Konser, düğün, davet, fuar gibi organizasyonlar için çadır üretimi gerektiğinde tasarlanan etkinlik çadırları, farklı konseptlere uyarlanabilir ürünlerdir. Şık ve geniş iç alan hacmine sahip olan etkinlik çadırları da istenilen ebatlarda üretilebilir.

Spor Çadırları: Sportif aktivitenin devamlılığı için gerekli olan spor çadırları sayesinde futbol sahaları, basketbol sahaları, tenis kortu ve voleybol sahaları gibi farklı alanlar tasarlanabilir.

Afet Çadırları: Deprem, sel, savaş gibi olağanüstü hallerde hızlı kurulumu nedeniyle yaşamın devamını sağlayan afet çadırları, dayanıklı olarak tasarlanan pratik ürünlerdir. Afet sahasında hızlı kurulan bu çadır ürünleri farklı iklim koşullarına da dayanıklıdır.