Çadır ve Branda Ürünleri

1974 yılında İstanbul Unkapanı’nda küçük bir işletme olarak faaliyetlerine başlayan Başboğa Çadır ve Branda bugün, Kırklareli-Babaeski ve İstanbul-Kemerburgaz’da bulunan toplam 10.000 metrekare kapalı, 40.000 metrekare açık alana sahip fabrikalarında uluslararası standartlarda çadır imalatı yapmakta.

Kırk dört yıllık tecrübesinde teknolojinin desteğini de yanına alarak, esnek, yaratıcı çözümlerini müşterilerine sunan Başboğa, yeni nesil üretimlerine ara vermeden devam etmekte.

Uzman tasarım kadrosu ile müşteri ihtiyacına özel olarak projelendirdiği çözümler, son derece modern teknolojik donanıma sahip fabrikalarda yine uzman ekipler tarafından hayata geçirilir.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile Başboğa, müşterilerine değişen dünyanın hızına uyumlu, düşük maliyetli, kolay kurulumlu, çadır ve brandalar sunmaktadır. Kullanılan kumaş ve çelik konstrüksiyon ile her türlü hava koşuluna uyumlu çadırlar istenilen ölçek ve renkte tasarlanarak ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanır, anahtar teslim sunulur. Ayrıca satış sonrası teknik desteğimiz de devam etmektedir.

Çadır ve Branda; Kalite ve Güven

Uzun ömürlü kullanım sağlamak, kolay bir kurulum sunan çadır ve branda ürünlerine sahip olmak için mutlaka profesyonel bir firma ile görüşmeniz gerekir. Alanında uzman çadır ve branda üreticileri sizleri ekonomik zararlardan korur. Temin etmek istediğiniz çadır çeşitleri ya da branda çeşitlerinin fonksiyonel olması sizlere artı sağlar. Farklı renk seçenekleri ve pratik giriş alanları ürünleri fonksiyonel yapan özelliklerdir. Ancak hepsinden önce özellikle endüstriyel çadır gibi büyük bir yapı oluşturmayı planlıyorsanız ürünün maliyetine, dayanıklılığına ve kurulum aşamalarına bakmalısınız.

Çadır ve branda konusundaki tecrübesi ile kendini kanıtlayan Başboğa, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru projeyi zamanında sunar. Afet çadırları, askeri çadırlar, endüstriyel çadırlar, şantiye çadırları, etkinlik çadırları, spor çadırları ve havacılık çadırları gibi hemen her türlü amaç için kullanılacak çadırları üretebilme kapasitesindedir. Başboğa Çadır ve Branda olarak sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bu doğrultuda uluslararası standartlarda üretim yapmaktayız. Çadır ve branda üretiminde önceliğimiz her zaman müşteri ihtiyaçları ve onların memnuniyeti olmaktadır. Bunun için konusunda teknik ebimiz ile her zaman daha iyisini üretebilmek için çalışmaktayız. Başboğa olarak hizmet anlayışının sadece ürün satmakla olmadığını biliyor ve satış sonrası desteğimizi müşterilerimizden hiçbir zaman esirgemiyoruz.

Her yıl uluslararası fuarlara katılarak Türkiye’yi başarıyla temsil eden Başboğa, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Güney Amerika’ya yaptığı ihracatlar ile uluslararası alanda da tercih edilen bir marka durumundadır.