Çadır Yapı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çadır yapılar gün geçtikçe daha fazla tercih edilmeye başlıyor. Gerek inşaat gibi büyük uğraşı gerektirmemesi gerekse maliyet kazancı sağlaması yönüyle birçok şirket, kurumsal faaliyetleri için çadır projelerini değerlendiriyor. Kısa sürede alana uygun çözümler üreterek siz de farklı ihtiyaçlarınız için çadırları kullanabilirsiniz.

Şirket personellerinizin eğitim süreçlerini yöneteceğiniz, inşaat sektöründe işçilerin barınma ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz ya da fuar gibi etkinlikleriniz için alan yaratabileceğiniz çadır projelerini uzman ekiplerimiz oluşturmaktadır. Çadır yapı kurmak istediğiniz alanın iklim koşulları ve konumu bu bağlamda büyük önem arz eder. Aynı zamanda çadır içerisine aydınlatma ya da havalandırma için farklı fonksiyonel özellikler eklenebilir.

Tüm çadırlarımız dayanıklı brandalar ile üretilir. Su geçirmez ve alev yürütmez çadır modellerimiz uzun soluklu kullanım imkanları yaratır. Kolayca kurulup yine aynı şekilde kolayca sökülebilmektedir. Çadır satın alırken kullanım alanına yönelik tercihler yapılmalıdır. Örneğin yapı bir araç park alanı olarak kullanılacak ise giriş çıkış bölmeleri buna yönelik planlanmalıdır. Eğer çadırı bir düğün organizasyonu için tercih ediyorsanız pencereler ve aydınlatmalar için farklı fonksiyonların aktif edilmesi gerekir. Başboğa Çadır ve Branda ekibi, çadır projesinin konumu ve kullanım amacına yönelik olarak sizlere en doğru şekilde yönlendirme sağlar.

İşveren olarak avantajlı ve uzun vadeli çözüm önerileri için çadır çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Çadır projeleri içerisinde kolon ya da kiriş alanları bulunmadığı için yapılar %100 verimli kullanım sahası yaratırlar. Ağır hava şartlarına karşı dayanıklı olarak üretilebilen Başboğa Çadır ve Branda ürünleri hafif ve taşıması kolaydır.

Çadır Modellerinin Kullanım Avantajları

Çadır modelleri inşaat maliyetlerini büyük oranda azaltır. Beton yapılara göre çok daha uygun fiyatlıdır. İstenildiği zaman sökülüp kaldırılarak ihtiyaç durumunda kolayca yeniden kurulabilir. İstenilen ölçü ve boyutlarda üretilebilir. Bazı modellerde çadırı genişletebilme özellikleri de mevcuttur. Hemen hemen her türlü zemine temel atmadan veya ankraj gerektirmeden kurulabilir. Tüm projeler anahtar teslim olarak sizlere belirtilen sürede tamamlanır.

Başboğa Çadır çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak ve proje detaylarınızı aktarmak için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.