Çadırların Kullanım Alanları

Çadır, çok fonksiyonel bir üründür. Kamp için kullanılabilecek çadır çeşitleri bulunurken, depo adına kullanılabilecek çok büyük ölçekli çadırlar da mevcuttur. Bu nedenle bu ürünlerin seçiminde ihtiyaç duyulan alana yönelik işlevsellik araştırılmalıdır.

Bir spor çadırı yapmak istiyorsanız buna uygun bir alan ve alana uyum sağlayacak malzemelerden üretilen çadırlarınız bulunmalı. Yine spor çadırı örneğinden devam edecek olursak; Bu çadır türü içerisinde spor müsabakaları gerçekleştirilir. Kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, tenis kortu ya da futbol sahası için alan oluşturmak istiyorsanız spor çadırları kullanabilirsiniz. Peki böyle bir projeyi gerçekleştirirken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Öncelikle alanınızı belirlemeli ve alanın kurulacak çadır  projesine uygunluğunu onaylatmalısınız. Çünkü çadır yapılar kullanılacak alana özel fonksiyonlanarak üretilirler. Yine aynı şekilde her çadır türünden tek tip kapı ve pencere panelleri kullanılmaz.

Her çeşit çadır türü kısa ya da uzun vade de bir barınma sağlar. Bu nedenle ister insan ister ürün olsun tüm çadırlar dış ortamdan koruma sağlamalı ve hava şartlarına karşı dayanıklı olmalıdır. Başboğa çadır çeşitleri %100 su geçirmez branda ile üretilir ve projenize göre şekillendirilir. Gerçekleştirmek istediğiniz çadır yapı projeniz mevcutsa alan ve kaliteli kullanım için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzun yıllardır birçok alanda çok farklı ihtiyaçlara yönelik çadır ve branda çalışmaları yürüten firmamız, sektöre yön veren başarılı bir şirket olmaktan memnuniyet duymaktadır. Sizlerde projelerinizin en doğru şekilde hayat bulması için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sunduğumuz çözümler ve yürüttüğümüz başarılı çalışmaları web adresimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.