Çelik Konstrüksiyonlu Çadırlar

Çelik konstrüksiyonlu çadır ürünlerimiz; optimum mukavemet, yerinde hızlı kurulum, kolay söküm, taşınabilirlik, uzun ömürlülük sunar. Tüm bu prensipleri doğrultusunda uzman mühendis ve mimar kadromuz tarafından tasarlanıp Başboğa Fabrikalarında yüksek kalite profillerden üretilir. Statik denge ve mukavemet hesapları, kaynak, kesim, büküm, boya işlemlerinin tamamı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.

Çelik konstrüksiyonlu çadır yapılarımızın üretiminin her aşamasında yapılan testlerle imalat kalitesinin yanı sıra müşterilerimize Başboğa güvencesini iç rahatlığıyla garanti ediyoruz. Projelendirme ölçütümüz sadece yapının estetik görünüm ve işlevselliğiyle sınırlı kalmaz. Aynı zamanda sismik aktivite ve ağır hava şartlarına karşı can ve mal güvenliğini de sağlamaktır. Çelik çadırlarımızın sizlerin taleplerine göre projelendirilmesi ve talep edilen bölgesel yüklere mukavim olarak projelendirilmesi ve üretilmesi mümkündür.

Çelik Konstrüksiyonlu Çadırlar

Çelik Konstrüksiyonlu Çadır Üretimi

İstenilen yere açılabildiği için oldukça kullanışlı olan çelik konstrüksiyonlu çadırlar, araç giriş çıkışına da uygun olarak yapılabilir. İsteğe göre menteşeli ya da sürgülü kapılar eklenebilen bu çadırlar sevkıyat kolaylığı sağladığı için bu alanda da tercih edilebilir. Hızlı çözüm üretmesi ve düşük maliyetlere sahip olması nedeniyle talep edilen çelik konstrüksiyonlu çadırlar inşaat ve fabrika sahalarında da kullanılmaktadır.

Zemine uygun olarak kolay monte edilen bu çadırlar spor faaliyetlerinde ya da aktivite alanlarında da tercih edilen ürünlerdir. Tenis kortu, spor salonları ve saha kapatma uygulamalarında sıklıkla karşımıza çıkan çelik konstrüksiyon çadır modelleri  mevcut açık sahaların kapatılmasını da sağlar. Çelik iskelet sisteminin yüksek mukavemeti nedeniyle dayanıklılığın ön plana çıktığı ürünlere ısı yalıtımı da kolaylıkla uygulanabilmektedir. Her iklim koşuluna karşı elverişli üretilen çadırlar rüzgar ve yağmur gibi hava olaylarına karşı da dayanıklıdır.

Çelik konstrüksiyonlu çadır modellerimizde sizlere artılar katacak önemli detaylar üzerinde duruyor ve çelik çadır fiyatları için sizlere en uygun seçenekleri sunuyoruz. Tüm çelik iskelet sistemini oluşturan yapı elemanlarına standart işlem olarak makine ve otomobil parçalarında korozyona karşı uygulanan dayanıklı boyayla kaplama yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin talebi ve ihtiyacı doğrultusunda çelik profiller sıcak daldırma galvaniz ile korozyona ekstra direnç kazanır.

Başboğa Çadır A.Ş. uzman tasarım ekibi siz müşterilerimize en doğru projeyi, en kısa zamanda, en ekonomik çözümlerle sunar. Deneyimli mimar ve mühendisleriyle çözüm odaklı hizmet sunan Başboğa, müşterilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek, çadır ve branda alanında en iyisini garantileyecektir.

Çelik Konstrüksiyonlu Çadır - Foto Galeri

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;