Çelik ve Alüminyum Konstrüksiyon Çadırlar

Çadır ve Branda Ürünleri Hayata Pratiklik Kazandırıyor

Çelik konstrüksiyonlu çadırlar ve alüminyum konstrüksiyonlu çadırlar, firmaların kapalı alan ihtiyaçlarını kısa sürede gideren, maliyeti betorname yapılara göre düşük ve dayanıklı yapılardır. Farklı sektörlerde, farklı amaçlar için kullanılabilecek olan bu çadır ürünleri, müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve boyutlandırılabilir. Çadırlar ve fiyatları da bu özelleştirilen yapılarda değişiklik gösterecektir.

Çelik ve Alüminyum Konstrüksiyon Çadırların Özellikleri

Kolay söküm ve hızlı kurulum imkanına sahip olan çelik konstrüksiyonlu yapılar yüksek kalite profillerden üretilen yapılardır. Statik denge hesaplamaları yapılarak üretilen çadırlar uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Can ve mal güvenliğini koruyan yapıların talep edilen istekler doğrultusunda özelleştirilebiliyor olması da avantajdır. Çadır branda fiyatları da çelik konstrüksiyon yapılarda ebatlarına göre farklı olarak hesaplanır.

Çelik konstrüksiyon çadırlara göre daha hafif olan alüminyum konstrüksiyon çadır yapılar da tasarım özelliklerinin fazla olması nedeniyle özellikle etkinliklerde, fuar ve konser alanlarında tercih edilir. Zamandan tasarruf ettiren ve kurulumu kolay olan alüminyum konstrüksiyon çadırların genişleyebilme özelliği de vardır. Her zemine uygun olarak üretilebilen bu yapılar hafif olmasına karşın mukavemeti yüksek olan yapılar olduğu için güvenilirdir. Branda çadır fiyatları alüminyum konstrüksiyon modellerde de sabit değildir ve müşteri isteklerine göre farklı maliyetlerden söz edilebilir.

Kaliteli malzemesi ile senelerce kullanılabilecek olan çadır ve brandalar farklı ihtiyaçlara kesin çözümler sunar. Afet çadırları, askeri çadırlar, havacılık çadırları, şantiye çadırları, etkinlik çadırları, endüstriyel çadırlar ve spor çadırları olarak hizmet alanlarına göre ayrılabilen çadır çeşitleri ve fiyatları kullanımı pratik ürünlerdir. PVC kaplı polyester brandaların da çadır ürünleriyle entegre edilerek kullanılması hizmet alanının geniş olmasını sağlamıştır. Özelleştirilebilen, sert iklim koşullarına dayanıklı hale getirilebilen ve istenilen ölçülerde tasarlanabilen bu ürünler hayatı kolaylaştıracak ve pratiklik kazandıracaktır.