Doğal Afet Çadırları ve Çeşitleri

Doğal Afet Çadırları, her türlü afete karşı barınma ihtiyacını karşılayacak önemli yapılardır. Depremler, sel ve yangın gibi afet durumlarda barınma alanları büyük önem taşır. Her türlü acil duruma yönelik üretilen afet çadırları, birçok kişinin yaşamını ilerletebilmesi ve barınması adına önem arz etmektedir. Acil durumlarda afet çadırlarının yeterli korumayı sağlaması gerekir. Başboğa doğal afet çadırı ürünleri, alanda hızlı kurulabilecek hafif yapıda ürünlerdir.

Modüler olarak tasarlanan Başboğa afet çadırları, minimum stok alanı ile hava taşımacılığına uygundur. Afet çadırları risk barındıran dış faktörlerden korunmak amacı ile kurulacağı için mutlaka su geçirmez yapıda olmalıdır. Aynı zamanda alev yürütmez olması gerekmektedir. Aksi durumda doğal afet çadırı da zarar görecektir.

Doğal Afet Çadırları, PVC kaplı membran kumaşa sahiptir.

Bununla birlikte yarı ışık geçirme özelliğine sahiptir. Bu da gün ışığından en iyi şekilde faydalanabilmek anlamı taşır. Başboğa tamamen özel üretim gerçekleştirir ve alanınıza uygun afet çadırı projeleri tasarlar. Çadır girişleri için farklı seçenekler sunar.

İster gıda yardımı ve geçici hastane gibi bireylerin kullanacağı afet çadırları ister depolama gibi ürünlerin barınacağı afet çadırları talep edin. Başboğa burada hem insan yaşamının kesintiye uğramaması hem de depolama noktasında ürün kaybı yaşanmaması adına profesyonel çözümler sunmaktadır. Hedefinizi Başboğa’ya iletebilir ve tamamen fikirlerinize yönelik kaliteli afet çadırları temin edebilirsiniz. Kolay kurulum kolaylığı sunan Başboğa çadırları , UV ışınlarını bloke etmektedir.

Başboğa afet çadırı modellerini incelemek ve detaylı bilgi sahibi olmak için “Çözümler” kategorisi içerisindeki “afet çadırı” seçeneğini tıklayabilirsiniz. Direkt bağlantı kurmak adına Başboğa Çadır ve Branda Tic. Ve San. A.Ş iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.