Doğal Afetler İçin Etkili Korunma

Depremler, yangınlar ve sel felaketleri yaşamı olumsuz etkiliyor. Yaşam alanları kullanılamaz hale geliyor. Ya da deprem anlarında önemli toplanma alanlarına ulaşmak gerekiyor. Böyle durumlarda barınma ihtiyaçlarını karşılamak için dayanıklı afet çadırlarına ihtiyaç duyuluyor. Afet çadırlarının insanların bir arada barınabilecekleri, kolay kurulabilen, su geçirmez özelliğe sahip olması gerekiyor.

Özellikle fay hatları üzerinde yaşadığımız Türkiye’de doğal afetler için dayanıklı çadırlar çok büyük bir ihtiyaç.

Dayanıklı ve pratik afet çadırı modelleri

Başboğa Çadır ve Branda olarak uzun yıllardır kolay temin edilebilir, dayanıklı, modüler olarak tasarlanmış, su geçirmez, alev yürütmez çadır üretimleri gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimiz hafiftir ve kolay kurulum sağlar. Kısa sürede bir kullanım alanı yaratmak ve ihtiyaçlara hızlı çözümler sunmak için afet çadırları en iyi çözümlerdir. Doğal afetler sonrası yemek ihtiyacı için, barınma alanı için afet çadırlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güvenlik ve iklim koşullarına uyum

Afet çadırları farklı zeminlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Uzman mühendis ve mimarlar tarafından iklim koşullarına da uyumlu şekilde üretilmiştir. Deprem ya bunun gibi doğal afetlerde kargaşanın önüne geçmek ve büyük barınma alanları yaratmak için idealdir. Talep edilen boyutlarda üretilebilir.

Afet çadırı fonksiyonel kullanım alanları

Afet çadırları doğal afetler sonrası gıda dağıtım alanı, barınma alanı, geçici eğitim alanı, depo alanı ve sağlık yardım alanı olarak kullanılabilir.

Başboğa Çadır ve Branda afet çadırı ürünlerini ve projeleri incelemek için çözümler kategorisinden afet çadırlarına tıklamanız yeterlidir. Hayata geçirmek istediğiniz çadır projenin detaylarını ekibimiz ile paylaşabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Dilerseniz sipariş formumuzu kullanarak satın almak istediğiniz çadır projesi için ekiplerimize verilerinizi (boyut- kullanım şekli vs) aktarabilirsiniz.

Başboğa Çadır ve branda olarak yıllardır acil durumlarda hayatı kesintiye uğratmamak ve devam edilebilirlik sağlamak için çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.