TR - EN
Başboğa Çadır 444 BOGA
Başboğa Çadır   Başboğa Çadır

BAŞBOĞA ÇADIR VE BRANDA

Founded in 1974 as a small business in Unkapani Istanbul, Basboga Inc. Has become one of the leading firms in Turkey today. With its two manufacturing plants located in Babaeski-Kirklareli and Kemerburgaz- Istanbul covering a closed manufacturing space of 10.000 square meters in total, Basboga is striving for high quality products in compliance with the international standards.

Başboğa Çadır
Corporate Movie »
Başboğa Çadır
Frequently Asked Questions »

Çadır ve Branda

Çadır ve branda gibi ürünler birçok malzemenin bir arada kullanılması ile üretilirler. Bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta dayanıklılıklarıdır. Çabuk zarar görmeyecek, deforme olmayacak ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunacak çadır ve branda ürünleri tercih edilmelidir. Çadırlar kullanım alanlarına göre değişik modellere sahiptir. Endüstriyel çadırlar, alüminyum konstrüksiyonlu çadırlar, spor çadırları ve dome çadırlar bu modellerin içerisinde bulunurlar.

Hemen hemen birçok alanda aktif şekilde kullanılan çadır ve brandalar için teminat sağlarken profesyonel markalar ile çalışmanız sizleri ekonomik zararlardan koruyacaktır. Özellikle endüstriyel çadırlar gibi büyük kurulumlar gerçekleştirilen ürünler için doğru adımlar atmanız gerekir.

Bizler Başboğa Çadır ve Branda A.Ş olarak 1974 yılından bugüne çadır ve branda ihtiyaçlarınızı karşılamak adına hizmet sunmaktayız. Zamanın gelişmesi ile birlikte teknolojik yenilikleri takip eden dinamik edibimiz, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Çadır ve branda alanındaki uzman tasarım ekibimiz sizlerim ihtiyaçlarına yönelik özel projeler üretmektedir. Bu projeler ise fabrikalarımızda hayata geçirilir.

Kurulumu kolay, farklı renk seçenekleri bulunduran, dayanıklı, uygun maliyetli, brandadan çelik konstrüksiyona kadar uzanan geniş spektrumlu ürünler ile anahtar teslim hizmet sunmaktayız. Çalışma hayatımızdaki 45 yıllık tecrübemiz bizleri sektörümüzde lider konuma getirmiştir. Bu gurur ile sizlere yardımcı olmaktan ve memnun müşterilerimiz ile başarı çalışmalar sürdürmekten memnuniyet duyuyoruz.

Çadır

Çadır, birçok faaliyetinizi gerçekleştirebileceğiniz ve depolama, barınma alanı olarak da kullanabileceğiniz yapılardır. Bu nedenle çadır yapımında dayanıklı malzemeler ve dış koşullara karşı koruyacak brandalar tercih edilmelidir. Başboğa Çadır ve branda ekibi olarak; askeri, endüstriyel, havacılık vb. alanlarda yaratmak istediğiniz çadır projeleri için profesyonel kurulum yapıyoruz. 45 yıllık sektör geçmişimiz ve geniş müşteri portföyümüz ile uzun yıllar kullanabileceğiniz çadır projeleri meydana getirmekten memnuniyet duyuyoruz.

Acil ihtiyaçlara yönelik üretilen afet çadırlarımız minimum stok alanıyla işlevsel olurken, kolay temin edilebilir oluşuyla da seri kullanım alanları yaratılmasına imkan tanıyor. Hızlı kuruluma sahip olan çadırlarımızın yaşam kalitesini arttıracak olması bize gurur verirken çadır yapılarımızın avantajlarını arttırmayı da sürdürüyoruz. Farklı iklim ve coğrafi şartlarda kullanılabilen askeri çadırlarımızla Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyacını karşılıyor, dayanıklı ve korunaklı alanlar yaratıyoruz.

Hızlı ve kolay kurulan çadır modellerimizden biri olan endüstriyel çadırlar geçici depolama ihtiyacı için markalara beklentilerin üzerinde çözümler sunacak ve istenilen her bölgede kolaylıkla kullanılabilecektir. Sadece işlevselliği değil, görselliği de düşünen firmamız etkinlik alanlarında kullanılabilecek sofistike ve elegant etkinlik çadır modelleriyle de göz dolduracak. Farklı ölçeklerdeki organizasyonlara hitap eden etkinlik çadır modellerimizle etkinliğin konseptine uygun kapalı alanlar yaratmak kolaylaşacak.

Askeri ve sivil havacılık sektörünün vazgeçilmezi olan havacılık çadır ürünlerimizle istenilen boyutlarda ürettiğimiz çadırlar geniş iç alan deneyimini size yaşatacak. Özelleştirilebilen bu modeller uçakların giriş çıkışı da düşünülerek tasarlandığından rahatlıkla kullanılabilecek. Sadece firma sahiplerini değil, çalışanları da düşünen Başboğa şantiye sahalarında kullanılmak üzere tasarladığı şantiye çadırlarıyla da farklı sektörlerin ihtiyacını çözecek. Şantiye personelinin yatakhane ve yemekhane gibi ihtiyaçlarının giderildiği bu çadır ürünleriyle verimlilik artacak, iş gücü önem kazanacak. Spor etkinlik alanlarının da vazgeçilmezi olan Başboğa spor sahalarında kullanılabilecek alanların projelendirmesi için spor çadırlarını özenle üretecektir.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik sunduğumuz çadırlar birbirinden güçlü ve dayanıklı malzemeleri ile size güven verirken kolay kurulum özellikleriyle de işlevsel oluyor. Afet çadırları, askeri çadırlar, endüstriyel çadırlar, şantiye çadırları,havacılık çadırları ve spor çadırları olarak pek çok çözüm odaklı çadır modellerine sahip olan firmamız, her bir modeli isteğe göre özelleştirilebilmekte, isteğe göre farklı fonksiyonlar ekleyebilmektedir.

Çelik konstrüksiyonlu ve alüminyum konstrüksiyonlu çadırlar ile senelerce dayanıklı ve mukavemeti yüksek yapılar elde edebilir, kullanmayacağınız zamanlarda kolay kurulum özelliğine sahip olan bu çadırları depolayabilirsiniz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile teknolojik yenilikleri çadır yapılarına uyarlayan uzman kadromuz, deforme olmayacak çadır modelleri üretmekte ve tasarımıyla da şık gözüken yapılarla estetiği önemsemektedir. Anahtar teslim hizmet anlayışıyla sahip olabileceğiniz çadır modellerinin yanı sıra çadır aksesuarlarına da bakabilir, branda ürünleri konusunda da çözüm için uzman bir ekiple çalışmak isteyebilirsiniz.

Hayata geçirmek istediğiniz çadır yapılar hakkında görüşmek ve detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Branda

Branda, çadırı meydana getiren en önemli malzemelerdendir. Çadırı dış ortamdan ayırır ve iç ortamı dış koşullardan korur. Projelerde su geçirmez brandalar tercih etmek yapının sağlıklı şekilde kullanılabilmesi için önemlidir. Aynı zamanda projenin bulunduğu konum ve iklim şartları da kullanılacak branda modelinde belirleyici faktördür. Fakat her halükarda su geçirmez branda kullanılması gereklidir. Ekibimiz tüm projelerinde sizlere özel saha çözümleri sunar. Ürünlerin pvc ile kaplanması yapınızın hava koşullarından etkilenmenin önüne geçmektedir.

Ağır hava koşullarında bile güvenle kullanabileceğiniz brandalar kaliteli malzemeden üretilmekte ve çadır yapılarınızın sağlamlığını da desteklemektedir. Kolay kurulum avantajı sayesinde tercih edebileceğiniz branda modellerimize isteğiniz doğrultusunda özelleştirilebilir eklentiler de yapılabilecektir. Farklı renkler, tasarımlar ya da logo baskı gibi eklemeler branda ve çadır ürünlerinizin sadece size özel olmasını sağlayacaktır.

Hem ekonomik hem dayanıklı branda ürünlerinin renk skalası da oldukça geniştir. Kurumsal kimliğinize uygun çözümler bulacağınız çadır ve branda ürünleri için uzman ekibimizin son teknolojiyi kullanarak ürettiği modeller sizi yarı yolda bırakmayacak ve zorlu hava koşullarında bile kullanmanıza imkan tanıyacaktır.

Tamamı polyester iplikten üretilen brandalar UV ışınlarına karşı dayanıklı olduğu için kullanımında size zorluk çıkarmayacak ve farklı hava koşulları için tercih edilebilecektir. Çadır yapıların vazgeçilmezi olan brandalar ve diğer tüm ürünler için ekibimizin çözüm ürünlerine göz atabilirsiniz.

Alanında uzman ekibimiz, uzun yıllardır projeleri uygun ve kaliteli branda ürünleri ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Çadır Aksesuarları

Çadır aksesuarları, çadırları daha kullanışlı hale getiren ürünlerdir. Kapılar, havalandırma ve yalıtım araçları, galvaniz ve iklimlendirme ürünleri çadır aksesuarları içerisindedir. Bu ürünler projeleri daha kaliteli ve fonksiyonel kılar. Örneğin iklimlendirme sistemi gerekli olan yapılarda yalıtım yapıldığında verimlilik artarken maliyet azalır. Bunun gibi özel çadır aksesuarları yapınızın hem kullanış hem de maliyet olarak daha iyi sonuçlar sunmasını sağlar.

Müşterinin her ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan çadır aksesuarları, özelleştirilebilir yapıları daha değerli kılar. Anahtar teslim çözümler sayesinde istediğiniz opsiyonlara sahip çadır yapılarına sahip olabilir ve sunulan adil fiyat politikamız sayesinde kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

İsteğinize göre projelendirilen çadırlar için sunacağımız aksesuarlar ile tam da sahip olmak istediğiniz yapıları ekonomik ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Kapılar, havalandırma ve iklimlendirme çözümleri, yalıtım gibi özelleştirmeler sayesinde size özel üretilen çadırlar estetik görünümü nedeniyle de bulunduğu alanın bütünlüğüne uyum sağlayacaktır.

Dış etkenlere karşı direnci yüksek olan çadırlar içerisine açılır kapanır yan cephe eklemesi yapabilecek, yan cepheleri isteğinize göre cam, çelik ya da plastik panelden oluşturabileceksiniz. Ray üzerinde sürgülü hareket eden kapılar ya da büyük geçişler için kullanılabilecek hangar kapıları da opsiyonel çözümler arasındadır. İklimlendirme sistemleri ise çadır içerisindeki havanın soğukluğunu ya da sıcaklığını kontrol altında tutmanızı sağlayan çözümler arasındadır.

Çadır projenize hangi çadır aksesuarlarının tanımlanması gerektiği ve bu aksesuarlar ile elde edeceğiniz avantajları öğrenmek için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Başboğa çadır aksesuarları daha başarılı bir proje ve daha kaliteli sonuçlar için sizlerle!

Etkinlik Çadırları

Etkinlik çadırları; tanıtım faaliyetleri, düğün ve davet organizasyonları, fuar, sanatsal faaliyetler gibi etkinlikler için tasarlanan ürünlerdir. Bu çadırların içerisinde herhangi bir kiriş ya da kolon bulunmadığı için alan rahatlıkla kullanılabilir. Üstelik son derece dayanıklı brandalar kullanıldığı için yapı normal hava koşullarından zarar görmez. Etkinlik bir fuar ya da tanıtım amaçlı düzenleniyorsa dış yüzeye dijital baskı çözümleri uygulanabilir. Tamamen ihtiyacınıza yönelik projeler en ekonomik şekilde hayat bulur.

Bu çadırların özelleştirebileceğiniz iç bölümlerinde herhangi bir kolon ya da kiriş olmadığı için gelen misafirlerinizi geniş alanlarda ağırlayabilecek ve onlara ferah alanlar yaratabileceksiniz. Etkinlikler için en hızlı çözümü sunan bu yapılar maliyetinin düşüklüğü nedeniyle de caziptir. Etkinliğinizin konseptine uygun şekilde tasarlanan çadırlar, çadır aksesuarları sayesinde daha estetik ve işlevsel kılınabilir. Dekoratif aydınlatmalar, açılır kapanır kapılar ve yan cepheler ile istediğiniz alanı yaratabileceğiniz etkinlik çadırları depolandığı zaman da minimum yer kaplayacak ve daha sonrasında tekrar kullanıma hazır hale getirilebilecektir.

Şıklığıyla göz dolduran bu yapılar zor iklim şartlarına dayanıklı olması sebebiyle de tercihiniz olacaktır. Zemine kolay kurulan ve yağmur, kar, rüzgar gibi zorlu havalarda dahi kullanılabilen etkinlik çadırları uzun süre depolarda saklanabilecektir. Deneyimli teknik kadromuzun elinden çıkan bu ürünleri çadır aksesuarları ile özelleştirebilir, büyük küçük her türlü organizasyonda kullanabilirsiniz.

Etkinlik çadırları hakkında bilgi almak ve bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerimizi incelemek için çözümler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.


Başboğa Çadır ve Branda 2017 © All Rights Reserved.
TR - EN
Başboğa Çadır 444 BOGA
Başboğa Çadır Başboğa Çadır
 • Başboğa
 • Başboğa
 • Başboğa
 • Başboğa

BAŞBOĞA ÇADIR VE BRANDA

Founded in 1974 as a small business in Unkapani Istanbul, Basboga Inc. Has become one of the leading firms in Turkey today. With its two manufacturing plants located in Babaeski-Kirklareli and Kemerburgaz- Istanbul covering a closed manufacturing space of 10.000 square meters in total, Basboga is striving for high quality products in compliance with the international standards.

DEVAMI
Başboğa Çadır ve Branda 2017 © All Rights Reserved.
TR - EN
Başboğa Çadır 444 BOGA
Başboğa Çadır
Başboğa Çadır
 • Başboğa
 • Başboğa
 • Başboğa
 • Başboğa

BAŞBOĞA ÇADIR VE BRANDA

Founded in 1974 as a small business in Unkapani Istanbul, Basboga Inc. Has become one of the leading firms in Turkey today. With its two manufacturing plants located in Babaeski-Kirklareli and Kemerburgaz- Istanbul covering a closed manufacturing space of 10.000 square meters in total, Basboga is striving for high quality products in compliance with the international standards.

DEVAMI
Başboğa Çadır ve Branda 2017 ©
All Rights Reserved.
TR - EN
Başboğa Çadır 444 BOGA
Başboğa Çadır
Başboğa Çadır
 • Başboğa
 • Başboğa
 • Başboğa
 • Başboğa

BAŞBOĞA ÇADIR VE BRANDA

Founded in 1974 as a small business in Unkapani Istanbul, Basboga Inc. Has become one of the leading firms in Turkey today. With its two manufacturing plants located in Babaeski-Kirklareli and Kemerburgaz- Istanbul covering a closed manufacturing space of 10.000 square meters in total, Basboga is striving for high quality products in compliance with the international standards.

DEVAMI
Başboğa Çadır ve Branda 2017 ©
All Rights Reserved.