Endüstriyel Çadır Modelleri

Kalite ve dayanıklılık anlamında ödün vermeyen endüstriyel çadırlar, betorname yapılara kıyasla çok daha hızlı çözüm sunan ve bu yapılara göre düşük maliyeti olan ürünlerdir.

Depo, şantiye, ambar, hangar, lojistik gibi sayabileceğimiz pek çok alanda kullanılan endüstriyel çadır ürünleri, uzun süreli sağlam yapı çözümü arayanların favori ürünlerinden biri olacaktır. Üretim ve atölye alanında da kullanılan endüstriyel çadırlar mağazacılık ve eğlence sektöründe de sıklıkla kullanılır.

Personel kapıları, hareketli panjur ve kapı sistemleri, çeşitli aksesuarlar gibi eklentilerle özelleştirilebilen endüstriyel çadır modelleri, işletmelere ayrıcalık kazandırır. İşletmeye özgü ebat ve özelliklerde üretilen çadırlar işleyişe verim kazandıracak, zamandan da tasarruf edilmesine imkan verecektir.

Endüstriyel Çadır Modellerinin Özellikleri

İşletmelerin güvenliğine önem veren endüstriyel çadırlar alev yürütmez teknolojisine sahiptir. Böylece olası tehlikelerin önüne geçen yapıların üretimi büyük bir titizlikle uzman mühendis ve mimarlar tarafından yapılır. Kullanılacak alana göre değişen malzemesiyle maksimum verim prensibine sahip olan çadırların ağırlığı da değişkenlik gösterir. Endüstrinin pek çok kolunda kullanılan çadır ürünleri kolay depolanabileceği için de avantajlıdır.

Endüstri alanında kapalı alan ihtiyacını ekonomik çözümlerle karşılayan endüstriyel çadır modelleri , kısa vadeli projeler için de tercih edilebilir. Ağır hava şartlarına karşı dayanıklı hale getirilebilen çadır ürünleri kaliteli malzemesiyle güven verir. Üstelik endüstriyel çadırların geniş iç hacmiyle işlevsel yapılar olması, betorname binalara duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Yarı ışık geçirgen membran yapılar olduğu için enerji tasarrufu sağlayan çadırlar gün ışığından maksimum verim alınmasını da sağlar. Mevcut binalara eklenebilir yapısıyla kullanışlı olan endüstriyel çadırlar üretime geçiş süresine katkısıyla endüstri alanının vazgeçilmezleri arasına girmiştir. İstenilen her bölgede kullanılabilecek şekilde tasarlanan yapılar alüminyum konstrüksiyon ve çelik konstrüksiyon malzemeleri kullanılarak üretilmektedir.