Endüstriyel Çadır Ürünleri

Endüstriyel Çadırlar , hayvancılık, depolama, geri dönüşüm, üretim, lojistik, barınak ve konaklama amacıyla kullanılabilen oldukça işlevsel çadırlardır.

Endüstriyel çadırlar, hızlı ve kolay kurulumu, fonksiyonel yapısı nedeniyle sık tercih edilen ürünlerdir. Dayanıklı çelik iskeleti ile her türlü zemin yapısına kolaylıkla uyum sağlar, zahmetsizce kurulur, ihtiyaç sonunda yine aynı hız ve kolaylıkla kaldırılır. Çok yer kaplamadığı için depolamakta sorun yaşanmaz. Uygun şartlarda muhafaza edildiği taktirde uzun yıllar boyu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Endüstriyel çadırlar sağladığı kullanım kolaylığının yanı sıra betonerme ve prefabrik yapılara göre maliyet açısından daha avantajlı bir çözüm sunar. Böylelikle hem ciddi bir kar elde etmiş hem de üretime geçiş süresini kısaltmış olursunuz. Oldukça geniş bir kullanım yelpazesi sunan bu çadırlar, membran kumaşları sayesinde, her türlü hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir. Aynı zamanda yarı ışık geçirgen özelliği sayesinde güneş ışığından maksimum verim almayı kolaylaştırırken, zararlı ışınları da engeller. Ayrıca ihtiyaç ve istek doğrultusunda endüstriyel çadırlara pencere ve otomatik ya da manuel kapılar da eklenebilir. Endüstriyel çadırlar geniş iç hacmi sayesinde ferah bir ortam sağlar. Yine müşterinin istek ve ihtiyacına göre iklimlendirme, havalandırma, yalıtım ve aydınlatma gibi özellikler de eklenerek kaliteli ve sağlıklı bir ortam hazırlanabilir.

Farklı opsiyon ve geniş kullanım fonksiyonuna sahip olan endüstriyel çadırların fiyatları da istenilen boyut ve özelliklere göre değişiklik gösterir.

Uzun yıllardır çadır ve branda konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için kaliteli hizmet veren Başboğa Çadır ve Branda A.Ş. endüstriyel çadır üretiminde de kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor. Her türlü organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız tüm çadırlar hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.