Endüstriyel Çadırlar

Endüstriyel çadırlarımız, hızlı ve kolay kurulan tasarımlardan oluşup, son derece pratik ve işlevsel yapılardır. Yapılarımız, düşük yatırım maliyeti sayesinde klasik betonarme binalara göre size zaman ve kaynak anlamında ciddi bir kar sağlayarak, üretime geçiş sürecine de hız kazandırır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun en doğru proje, Başboğa’nın uzman kadrosu tarafından esnek çözümlerle hayata geçirilir. Çadırlarımız mevcut binalara (ahşap, betonarme vb.) eklenebilir ve daha fazla kapalı alana gereksinim duyulduğunda genişletilebilir niteliktedir. İster kısa ister uzun vadeli kullanım amaçlı olsun, ürünlerimiz ağır hava şartlarına karşı dayanıklı, can ve güvenliği açısından emniyetli, geniş iç hacmiyle son derece kullanışlıdır. Yarı ışık geçirgen membran yapılar, gün ışığından maksimum faydalanma olanağı sağlayarak elektrik sarfiyatını azaltır.

Geçici depolama ihtiyacını karşılamak için firmaların öncelikli tercihi olan endüstriyel çadırlar markaların bütün gereksinimlerine cevap vermektedir. Uzun yıllar dayanıklı malzemelerden üretilen ve özelleştirilebilen endüstriyel çadır modelleri, pratik kurulumuyla istenilen her bölgede kullanılabilir. Brandalar ile kullanıldığı zaman tam koruma sağlayan endüstriyel çadırlara istenildiği durumlarda iklimlendirme, cephe ve aksesuar gibi opsiyonlar eklenebilir.

Endüstriyel Çadırlar

İzolasyon seçenekleri sayesinde kapalı alan korumasından maksimum verim alabileceğiniz endüstriyel çadırlar, alüminyum konstrüksiyon ve çelik konstrüksiyon malzemelerle üretilebilir. Kullanılan malzemeye göre ağırlığı değişen bu çadır modelleri istenildiği durumlarda depolanabilecek ve kolay muhafaza edilebilir özelliği sayesinde işlevselliğini arttıracaktır. Firmaların istediği ölçülerde tasarlanan modeller çok amaçlı yapısıyla endüstrinin pek çok farklı kolunda kullanılmaktadır.

Kısa zamanda hızlı ve ekonomik kapalı alan çözümleri için başvurabileceğiniz Başboğa, taleplerinize uygun çözümleri ile isteklerinizi profesyonel olarak yerine getirmektedir. Düşük işletme maliyeti ile kaliteli ürünü bir arada sunan Başboğa, alev yürütmez teknolojisi ile ürünlerinizin ve işletmenizin güvenliğini de önemsemektedir. Bu nedenle güvenle tercih edebilirsiniz. Başboğa endüstriyel çadır modelleri için firmamız ile zaman kaybetmeden iletişime geçebilir, ihtiyacınıza uygun çadır ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kaliteden ödün vermeden ürün geliştirme prensibini benimseyen Başboğa, üretim sürecinde titizlikle çalışmaktadır. Farklı bütçelere uygun tasarladığı çadır modelleri ile betorname yapılara harcanan maliyeti büyük oranda kısan Başboğa, zamandan da tasarruf edilmesini sağlar. Böylece markalar kapalı alan ihtiyacını ekonomik çözümlerle gidermiş olur. Aynı zamanda üretim süreci için uzun süre beklemeyerek çadırları kısa zamanda teslim alabilirler.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda, yalıtım, iklimlendirme, havalandırma gibi opsiyonların yanı sıra yapıya özel aksesuarlar (aydınlatma, kapılar, açılabilir paneller vb.) firmamız tarafından a’dan z’ye anahtar teslim çözümlerle size sunulur.

Kullanım ihtiyacınız sonlandığında, yapıları kolayca depolayabilirsiniz. Ayrıca başka firmalara kiralayıp satmanız da mümkündür.

Endüstriyel Çadırlar - Foto Galeri

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;