Etkinlik Çadırı ve Çeşitleri

Etkinlik çadırları fuar, davet, konser ve düğün gibi organizasyonlarınız için size alan yaratan şık yapılardır. Etkinlik çadırları her türlü zemin yapısına kolaylıkla kurulabilen son derece pratik ve işlevsel yapıdadır.

Hemen her türlü zemine kolaylıkla inşa edilen etkinlik çadırı, içerisinde kolon ya da kiriş bulundurmamasından dolayı misafirlerine ferah bir ortam sunar. Aynı zamanda ısı yalıtımlı branda özelliğiyle içerideki sıcaklık da korunur. Çadırın astarı içerisinde gerçekleşecek etkinliğin konseptine göre tasarlanabilir. Böylelikle ister firma adı ve logosu ile tanıtımınızı yapmış olur isterseniz de dilediğiniz bir tasarım ve renklerle şıklık ve farklı bir hava katabilirsiniz. Etkinliğinizin konseptine göre çadırınıza otomatik açılan cam kapı ya da şık bir görünüm yakalamak adına pencere ekleyebilirsiniz.

Etkinlik çadırında kullanılan malzemenin her türlü hava koşuluna dayanıklı olabilmesi gerekir. Üst yüzeyde kullanılan membran kumaş sayesinde gün ışığından tam anlamıyla yararlanılırken, zararlı ışınların gelmesi de önlenmiş olur.

Etkinlik çadırı isteğe göre pencereli veya penceresiz olarak tasarlanabilir.

Etkinliğe uygun olarak iç tasarımında renkli aydınlatmalar kullanılarak, etkinlik alanını daha da eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Etkinlik çadırı konseptine göre farklı boyutlarda olabilir. Dome çadırlar, şık tasarımı sebebiyle en sık tercih edilen etkinlik çadırlarından biridir. Beşgen formdaki Dome çadır, iskeletin birbirine eklenmesiyle oluşan ve dairesel alan üzerine oturtulan çadırlardır. Düğün, davet, açılış gibi etkinliklerle sıklıkla kullanılır. Düşük maliyetle etkili çözümler sunan etkinlik çadırı, ihtiyacın karşılamasının ardından kolaylıkla toplanır, bir depoda saklanabilir ve gerekli olduğunda yeniden açılarak, kurulabilir kolaylıkta olmalıdır.

Çadır ve branda konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet veren Başboğa Çadır ve Branda, etkinlik çadırı ihtiyacınız için en uygun çözümü sunuyor. Her türlü organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm çadırlar hakkında detaylı bilgi almak için Başboğa’yı ziyaret edebilirsiniz. Başboğa Çadır ve Branda uzman kadrosuyla size özel mekanlar sunar.