Etkinlik Çadırları

Başboğa etkinlik çadırları – Fuar, konser, davet, düğün vb. organizasyonlara yönelik projelendirdiğimiz etkinlik çadırları her türlü zemin şartlarına, kısa sürede, kolayca kurulan, son derece şık yapılardır. Etkinlik çadırlarının iç kısmında herhangi bir kolon-kiriş sistemi bulunmadığından ziyaretçilere geniş ve ferah bir ortam sağlar. Etkinliğin konseptine uygun olarak tasarladığımız renk ve dokulardaki iç astara dekoratif aydınlatma sistemleri eklenebilir. Zor hava şartlarına karşı dayanıklı ve taşınabilir nitelikteki bu yapılar, kiralanabilir, satılabilir, depolanmak istenirse de minimum yer kaplayarak uzun süre saklanabilir. Düşük maliyetle estetik çözümler sunan etkinlik çadırlarının dış yüzeyine dijital baskı yöntemi uygulanarak reklam ve tanıtım yapılabilir. Deneyimli mimarlardan oluşan tasarım kadromuz etkinlik çadırları da dahil olmak üzere, her ölçekteki organizasyona, size özel sofistike ve işlevsel mekanlar yaratır.

Etkinlik Çadırları

Fonksiyonel kullanım imkanları etkinlik çadırlarında

Etkinlik çadırları kolayca kurulabildiği gibi az yer kaplaması ile rahatlıkla saklanabilir. Böylece tekrar ihtiyaç duyduğunuzda yine kolayca kurabilirsiniz. Gerek kurumsal bir marka olarak fuar dönemlerinde gerekse iş yerinizin ek faaliyetleri için etkinlik çadırlarıyla kısa sürede alan temin edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak bu çadır modelinin kapı ve pencere sistemlerinde kullanım şekline yönelik farklılıklar yapabilmek mümkündür. Başboğa profesyonel tasarım ve proje ekibi, markanızın daha etkin bir işleyiş sürdürmesi adına daima sizinle.

Talep ettiğiniz etkinlik çadırı projesinin detaylarını bizlere iletebilir ve uzman ekibimizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Etkinlik çadırları kullanım alanları:

» Fuarlar
» Konserler
» Tanıtım faaliyetleri
» Düğün ve Davet
» Catering
» Müzeler
» Sanat etkinlikleri
» Eğitim, Seminer ve Konferanslar

Etkinlik Çadırları - Foto Galeri

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;