Hakkımızda

Yusuf Başboğa tarafından kurulan Başboğa Çadır ve Branda A.Ş. 1974 yılında İstanbul, Unkapanı’nda küçük bir işletme olarak faaliyete başladı. Firmamız bugün Kırklareli-Babaeski ve İstanbul-Kemerburgaz’da bulunan toplam 10.000 metrekare kapalı, 40.000 metrekare açık alana sahip fabrikalarında uluslararası standartlara uygun çadır imalatıyla Türkiye’nin sektördeki öncü kurumlarından biridir.

Kırk üç yıllık birikim ve deneyimizle teknoloji tabanlı, esnek, yaratıcı, müşteri ihtiyacı odaklı ürün çözümlerimizle yeni nesil üretime hız kesmeden devam etmekteyiz.

Başboğa Hakkımızda

Uzman tasarım ekibimizin müşteri ihtiyacına özel projelendirdiği çözümler, modern donanıma sahip fabrikalarımızda uzman teknik ekip tarafından hayata geçirilmektedir.

Siz müşterilerimize değişen dünyanın hızıyla uyumlu, maliyeti düşük, kurulumu kolay, istenen renk ve ölçekte, ağır hava koşullarına dayanıklı, brandadan çelik konstrüksiyona kadar uzanan geniş spektrumlu ürün seçenekleriyle anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Uluslararası standartlarda, kalite kontrolüne dayalı, satış sonrası teknik destekle sunduğumuz ürünlerimizle müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Firmamız dinamik ve yenilikçi alt yapısıyla her yıl uluslararası fuarlara katılarak hem Türkiye’yi hem de sektörü başarıyla temsil etmektedir. Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Güney Amerika ihracat yaptığımız bölgeler arasında yer almaktadır.

Galeri

Tanıtım Filmi