Hangar Çadırları

Çelik ve alüminyum profillerden üretilen hangar çadırları, depo çadırları olarak da bilinen ve ısı yalıtımına sahip olabilen ürünlerden biridir. Kullanışlı ve hızlı hangar çözümleri sunan bu çadırlar yüksek mukavemet gücüne sahip alanlar oluşturulmasına imkan tanır. Modüler yapısı sayesinde hangar çadırının ölçüleri istenildiği zaman değiştirilebilir ve bu özelliği ürünleri daha işlevsel kılar.

Firmaların malzemelerini depolamak için sıklıkla tercih ettiği çadır modellerinden biri olan hangar çadırları, az maliyeti ve hızlı kurulumu sayesinde pratik çözümlere sahiptir. Güneş, yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden malzemeleri korumak için de kapalı alan gereksinimini karşılayan depo çadırları, zaman anlamında kullanıcıya tasarruf sağlar. Ayrıca depo çadırlarında toplanan malzemeler sayesinde üretim süreci hızlanacak, firmaların iş verimliliği artacaktır.

Hangar Çadırı ile Uzun Soluklu Projeler

Uzun soluklu projelerde de tercih edilebilen hangar çadırı , kesin boyuta sahip ürünler olmadığı için firmaların ihtiyaçları doğrultusunda farklı ölçülerde tasarlanabilir. İstenilen yükseklik ve genişlikte üretilebilen çadırlar zor iklim şartlarına göre tasarlanabilmektedir. Böylece farklı zeminlere adapte edilebilen depo çadırları kar ve yağmur gibi iklim olaylarında da güvenle kullanılacak şekilde tasarlanabilir.

Geniş iç alan hacmiyle kullanışlı olan depo çadırları branda ürünleriyle daha korunaklı hale getirilebilir. Yalıtım ve havalandırma sistemi de bu çadırlara istenilen şekilde eklenebilir. Böylece özelleştirilebilen ürünler sayesinde firmaların tüm isteklerine cevap veren hangar çadırları pratik ve vazgeçilmez ürünlere dönüşür.

Personel için giriş ve çıkış kapılarının eklenebildiği hangar çadırları sadece depolama alanı olarak kullanılmayabilir. İstekler doğrultusunda lojistikte, liman ve gümrük alanlarında, tamir ve bakım işlerinde, hayvan barınaklarında kullanılabilen çadırlar taşınabilir ofis amaçlı da tercih edilebilir. Kullanım ağı geniş olan hangar çadır modelleri, kaliteli malzemelerden üretildiği için kullanıcı ihtiyacını sorunsuz karşılayacaktır.

Estetik görünümüyle mekan algısını da bozmayacak olan çadır ürünleri, kullanıcıların güvenliğini de düşünür. Bu nedenle su geçirmez ve alev yürütmez teknolojiye sahip ürünlerle üretilebilir. Farklı renk ve baskı seçenekleriyle firmaya özgü tasarlanabilen hangar çadırları mevsim koşullarına elverişli malzemelerden üretilebilir ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlar.