Havacılık Çadırları

Havacılık çadırları hem askeri hem de sivil havacılık sektörüne hizmet amaçlı ürettiğimiz yapılarımız maliyeti düşük, kurulumu hızlı, taşınması kolay ve acil ihtiyaçlara en kısa zamanda cevap verir niteliktedir. İstenilen en, yükseklik ve boyda üretimini yaptığımız çelik iskelet ağır hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır. Yarı ışık geçirgen membran kumaş aydınlatma maliyetini ortadan kaldırarak, yatırımızın geri dönüşünü hızlandırır. Askeri ve sivil havacılık kurumlarına sağladığımız çözümlerin başlıca kullanım alanları:

» Uçak bekleme ve park hangarları
» Uçak tamir ve bakım hangarları
» Hava kargo hangarları
» Yolcu ve bagaj terminalleri

Pratik ve kurulumu hızlı olan havacılık çadırları, sivil havacılık sektöründe de askeri havacılık sektöründe de beklentilere hızlı cevap verecek nitelikte üretilir. Çelik iskelet sistemine sahip olan çadırlar istenen boy ve ebatta tasarlanır. Böylece geniş iç hacme sahip alanlar yaratmak mümkün olur. Ağır hava şartlarına karşı dayanıklı hale getirilebilen havacılık çadırları, havacılık sektörünün vazgeçilmez ürünleri arasındadır.

Havacılık Çadırları

Geniş açıklığa sahip olan uçak hangar ve bakım alanlarında, işlevsel kullanımıyla öne çıkan havacılık çadırları, hem montajı hem de demontajı pratik bir sisteme sahip ürünler olduğu için kullanışlıdır. Çevre dostu bir ürün olması nedeniyle firmaların tercih ettiği bu çadırlar güvenliğiyle de ön plana çıkar. Alev yürütmez kumaşı, dayanıklı yapısıyla senelerce sorunsuz kullanılabilecek olan çadır modelleri sadece zamandan değil maliyet anlamında da tasarruf sağlayacaktır. Yarı geçirgen membran kumaşı sayesinde aydınlatma tasarrufu sağlayabileceğiniz havacılık çadırları kullanıcılara farklı ölçü seçenekleri de sunmaktadır.

Yapılara özel projelendirilebilen havacılık çadırları, anahtar teslim çözümlerle üretildiği için markalara sorun yaratmayacak ürünlerdir. Çözüm odaklı üretilen çadır yapıları kesintisiz iç alan deneyimi yaşamak isteyen markalar için idealdir. Özel eklentiler doğrultusunda özelleştirilebilen çadırlar uçakların rahatlıkla giriş çıkış yapabileceği şekilde tasarlanabilir.

Üretim ve tasarımın her aşamasında toplam kalite prensibinden ödün vermeyen Başboğa, yapıya özel projelendirdiği uygulanabilir doğal güneş enerji panelleri ve askeri-sivil tüm uçakların girebileceği ölçeklerde otomatik kapı sistemlerini, anahtar teslim çözümlerle sizlere sunmaktadır.

Havacılık Çadırları - Foto Galeri

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;