Havacılık Kurumlarına Özel Çadırlar

Havacılık çadırları, hem askeri hem de sivil havacılık sektöründe sıklıkla kullanılan, özel olarak üretilen çadırlardır. Havacılık çadırları maliyeti düşük, kurulumu kolay, her türlü arazi yapısına uyumlu, istendiği anda kolaylıkla saklanıp yenilen kurulabilir niteliktedir.

Taşıması kolay, kurulumu pratik olmasıyla acil ihtiyaç anında rahatlıkla kurulabilir, sonrasında kaldırılarak depolarda saklanılabilir. İhtiyaca uygun yükseklik ve genişlikte üretilen havacılık çadırları çelik iskeleti ile zorlu hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Yarı ışık geçirgen membran kumaş sayesinde aydınlatma sorunu ortadan kalkarken, suya karşı dayanıklı olması ile de uzun yıllar yıpranmadan, zarar görmeden kullanılabilirler.

Askeri ve sivil havacılık kurumlarına sağladığımız çözümlerin başlıca kullanım alanları:

» Uçak bekleme ve park hangarları
» Uçak tamir ve bakım hangarları
» Hava kargo hangarları
» Yolcu ve bagaj terminalleri

Üretim ve tasarımın her aşamasında kaliteden asla ödün vermeyen Başboğa, müşterinin talepleri doğrultusunda doğal güneş enerji panellerini, askeri ya da sivil tüm uçakların rahatlıkla giriş yapabileceği ölçülerde otomatik kapı sistemini, uzaktan kumandalı tente sistemini anahtar teslim çözümlerle size sunar.