Havacılık Sektörüne Özel Çadır Çözümleri

Özel havacılık sektörü için hizmet amaçlı üretilen havacılık çadırları, kurulumu hızlı ve taşınması kolay ürünlerden biridir. Acil ihtiyaçlara en kısa zamanda yanıt veren havacılık çadırları, çelik iskeletiyle dayanıklı yapılardır. Pek çok gereksiz maliyeti ortadan kaldırarak kapalı alan ihtiyacını en kısa sürede gideren havacılık çadırı ürünleri, farklı ebatlarda tasarlanabilir.

Ağır hava şartlarına dayanıklı olan çadırlar yarı ışık geçirgen membran kumaşla kaplanabilir. Böylece ışık geçirgenliği ile aydınlatma maliyetini de düşürecek olan çadırlar uzman mühendis ve mimarların projelendirdiği yapılardır. Bu nedenle üretimin ve tasarımın her aşamasında profesyonel bir şekilde biçimlenen havacılık çadırı ürünleri havacılık sektöründe farklı kullanım alanlarına hitap eder. Bunlar;

• Uçak bekleme alanları ve park hangarları için üretilen çadırlar
• Hava kargo hangarları için üretilen çadırlar
• Havayolu yolcu ve bagaj terminallerinde kullanılan modeller
• Uçak tamiri ve bakım hangarları için kullanılan çadırlar

Yüksek kalite standartları doğrultusunda üretilen havacılık çadırları;

Uçakların kolaylıkla sokulabileceği şekilde açılabilir kapılar ve geniş iç alan hacmi düşünülerek tasarlanır. Farklı istekler doğrultusunda özelleştirilebilir projeler ile tüm sivil havacılık sektörüne yön veren havacılık çadırları, anahtar teslim çözümlerle üretilir.

İleri teknolojiyi havacılık sektörüyle birleştiren bu yapılar kullanım anlamında hız kazandıracak ve sağlamlığı ile güven verecektir. Hayatı kolaylaştıran çözümlerden biri olan çadır yapılar, montaj ve demontaj pratikliği ile işlevseldir. Alev yürütmeyen kumaşa sahip olan bu yapılar sorunsuz bir şekilde senelerce kullanılabilecektir.

Çevre dostu bir ürün olması nedeniyle de firmaların öncelikli tercihi olan havacılık çadırı ürünleri, özel eklentileri ve kesintisiz iç alan deneyimiyle uçaklara rahat giriş ve çıkış imkanı sunar. Üstelik uçak bakım alanlarında depolama amacıyla da kullanılabilen yapılara enerji panelleri ve otomatik kapı eklentileri yapılabilir.