Kalıcı veya Geçici Depo Çadırları

Çok amaçlı kullanıma sahip olan depo çadırları, özellikle şantiyelerin zorlu çalışma koşullarında hızlı ve pratik çözüm sunan çadır sistemleridir. Farklı kullanım amacına göre özelleştirilebilen çadırlar depo alanı dışında yatakhane, yemekhane olarak da kullanılabilir.

Bölme ilavelerin yapılabildiği depo çadırlarında ara bölmeler sayesinde kullanım alanları birbirinden ayrılabilir. Böylece şantiye gibi çalışma alanlarında, personelin kapalı alan ihtiyacını karşılayan ürünler depolama anlamında da ürünlerin ayrı yerlerde stoklanmasına imkan tanır. Kurulması ve sökülmesi son derece pratik olan bu ürünler kullanıcıya zaman anlamında tasarruf sağlayacaktır.

Kısa sürede seri üretimi yapılabilen depo çadırlarının farklı iklim koşullarına uyum sağlaması da avantajlarından biridir. Yağmur ve kar gibi hava olaylarına karşı dayanıklı olan çadırların mukavemet gücü yüksek olduğu için güvenle kullanılabilir. Üstelik her zemine uyarlanabilen depo çadırı ürünleri, alev yürütmez ve su geçirmez sistemlere sahiptir.

İhtiyaçlarınızı Depo Çadırlarıyla Karşılayın

Betonarme ve prefabrik yapılara kıyasla çok daha kısa sürede kurulan depo çadırları hem uzun süreli depo ihtiyacını hem de kısa süreli depo ihtiyacını karşılayacak ürünlerdir. Uzman mimar ve mühendisler tarafından tasarlanan çadırlar kurulumunu istediğiniz ortama uygun bir iskelete sahip olacak şekilde tasarlanabilir. Kaliteli membran kumaşlar ile dayanıklı hale getirilen çadırlar depolama alanında tüm tedbirleri almanızı sağlayacak şekilde tasarlanabilir.

Farklı boyutlarda üretimi yapılabilen depo çadırları şantiyelerde kullanılan büyük ebatlı malzemelerin korunması için de uygundur. Üstelik ısı yalıtımı olan sistemlerde içerideki hava muhafaza edilecek ve saklanan malzemenin bozulma riskini minimize etmiş olacaktır. Geniş iç alan hacmi tanıyan depo çadır sistemleri, malzemelerin rahatlıkla sığmasını sağlayacaktır.

Güvenlik avantajlarıyla sorunsuz kullanabileceğiniz depo çadırları, ya da bir diğer adıyla şantiye çadırları, depolanarak tekrar tekrar kullanılabilecek ürünlerdir. Kullanıcıya rahat bir yaşam ve çalışma alanı sunan depo çadır sistemleri izolasyon opsiyonu tercih edilmesi durumunda her mevsimde yüksek konforlu olarak kullanılabilir. Stoklu imalat sistemiyle üretildiği için de depo çadırlarına ulaşmak çok kısa sürede mümkün olacaktır.