Kaliteli Branda: Yüksek Mukavemet Gücüne Sahip Brandalar

Branda ürünleri çadır yapı çözümlerinin temel parçalarından biridir. Kurumsal şirketler ya da farklı etkinlikler için beton yapı gibi uzun vade gerektiren çözümler yerine çadır yapılar tercih etmek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Bu nedenle son dönemlerde kolay kurulum imkanı sağlayan dayanıklı çadır yapılara olan rağbet sürekli artıyor. Bu yapıların yeterli dayanıklılığa sahip olabilmesi ve uzun süre kullanılabilmesi için de farklı branda modelleri belirleniyor.

Başboğa çadır ve branda olarak, çadır yapı ve branda alanında sektöre yön veren başarılı bir marka olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tüm ihtiyaçlara yönelik olarak özel teknik ekibimiz ve proje yöneticilerimiz ile fonksiyonel yapılar kuruyoruz. Tüm branda çadır modellerimiz kolay kurulum ve söküm imkanları sunuyor. Böylece gerek spor alanı gerekse kurumsal şirketler için proje alanları adına kısa süreli avantajlı çözümler sağlıyoruz.

Afet çadırları, askeri çadırlar, endüstriyel çadırlar, etkinlik çadırları, spor çadırları ve daha birçok ana ihtiyaç için üretim gerçekleştiriyoruz. PVC kaplı branda ürünleri ile çocuk aktivite alanından, depolama alanına kadar farklı üretimler sağlıyoruz. Pvc kaplı branda ürünlerimiz dayanıklılık gücü yüksek %100 polyester iplikten müşterilerimizin ihtiyaç ve kullanım alanlarına göre farklı sıklık ve ebatlar şeklinde Başboğa Tesislerinde üretilmektedir.

Yüksek mukavemet gücüne sahip branda çeşitleri

Ürettiğimiz ham polyester kumaş, sıvama ünitemizde yüksek korumalı PVC ile kaplanarak su geçirmez, alev yürütmez ve ağır hava koşullarına dayanıklı bir malzemeye dönüştürülür.

Eğer sağlam branda ürünleri ile üretilen, fonksiyonel kullanım sunan, su geçirmez alev yürütmez özellikte çadır yapılara ihtiyaç duyuyorsanız uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik en uygun proje teknik ekibimiz tarafından oluşturulacaktır.

Talep ettiğiniz renk ve modelde çadır branda çözümleri için sipariş formu ile bize ölçülerinizi iletebilirsiniz.