Kaliteli Brandalar İle Başarılı Çadır Yapı Çözümleri

Branda modelleri, çadır yapıları meydana getiren önemli ürünlerdir. Tasarlanan yapının sağlıklı şekilde kullanılması ve su geçirmemesi için kaliteli branda çeşitlerinin tercih edilmesi gerekiyor.

Brandalar, çadırları soğuğa karşı korurken aslında çadırı bir yapı haline getirirler. Çünkü tüm alanı dış ortamdan ayırarak yeni bir ortam oluşturma görevini brandalar üstlenmektedir.  PVC kaplı polyester brandalar çadır projelerinin kolayca şekillendirilebilmesi ve dayanıklı olması nedeniyle sıklıkla kullanılır. Başboğa Çadır ve Branda ürünleri ağır hava şartlarına elverişli şekilde üretilmektedir. Bu sektörde 43 yıllık etkin bir tecrübe ile faaliyet gösteren şirketimiz, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.

Sizlerde tasarladığınız yapıların uzun ömürlü kullanılmasını istiyorsanız profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Projenin yapılandırılacağı alan ve bu alana bağlı olarak kullanılacak branda ya  da diğer ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.