Kolay Kurulan Çadırların Avantajları

Teknoloji tabanlı çözümlere sahip olan endüstriyel çadır ve çadır ürünleri, müşteri ihtiyacı odaklı çözümlerle kapalı alan ihtiyacını giderir. Şantiye çadırları, afet çadırları, spor çadırları, havacılık çadırları gibi farklı çeşitlerini görebileceğimiz tüm bu yapılar, betorname yapılarla kıyaslandığı zaman kolay kurulan çadır kategorisine girmekte ve kullanıcılara zamandan tasarruf ettirmektedir.

Dayanıklılıkları ve kısa sürede deforme görmeyecek yapılarıyla kullanıcıya uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunan çadır ve branda ürünleri, pek çok alanda aktif olarak kullanılır. Uzman tasarım ekipleri tarafından tasarlanan ve müşterinin istediği ölçülerde üretilebilen çadırlar anahtar teslim çözümlere sahiptir. Çelik konstrüksiyon, alüminyum konstrüksiyon gibi farklı malzemelerden üretilebilen kolay kurulan çadırlar askeri alanda da kullanılabilir.

Her Sektöre Uygun Farklı Çadır Çözümleri

Seri üretim imkanıyla işlevsel olan çadır ürünleri pek çok sektöre pratik çözümler getirir. İnşaat alanlarında çalışanların yaşam kalitesini arttıran çadırlar, yemekhane ve yatakhane ihtiyacını giderirken işleyişi de hızlandırır. Spor faaliyetlerinde kapalı alan ihtiyacını karşılayan ve iklimlendirme özelliği sayesinde özelleştirilebilen çadırlar, spor etkinliklerinin prestijini arttırır. Afet durumunda seri üretimi ve hızlı kurulumu nedeniyle acil durumlara çözüm getiren afet çadırları da hayatın devam etmesi için gerekli ürünler arasındadır. Havacılık çadırları, etkinlik çadırları ve askeri çadırlar gibi daha pek çok çeşidini sayabileceğimiz her bir çadır ürünü, farklı alanlar için oluşturulan pratik ve müşteri odaklı ürünlerdir.

Kolay kurulan çadır ürünleri, çadır aksesuarları ile istenilen standartlara sahip olabilir. Açılır kapanır yan cephe ekleyebileceğiniz çadırlara cam ve çelik kapılar, elektronik kargo ya da hangar kapıları ekleyebilir, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Havalandırma ve iklimlendirme sistemi de çadırların istenilen sıcaklık düzeyini korumasını sağlar. Yalıtımın da yapılabildiği bu çadırlar kullanıcı için maddi tasarruf sağlarken özellikle etkinlik çadırlarında kullanıcıya kontrol imkanı sunar.

Dış etkenlerden yapıyı korumak için yalıtım çözümlerine de sahip olan çadır ürünleri, sağlıklı kapalı alanlar oluşturulmasına yardımcı olacaktır. Branda malzemesiyle daha da korunaklı hale getirilen çadırlar depolanabilen ve ilerleyen zamanda tekrar kullanılabilen sistemlere sahiptir.

Başboğa ile iletişime geçmek için sağ köşedeki iletişim butonunu tıklayınız. Ölçülere yönelik sipariş formu oluşturmak için “sipariş formu” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.