Özelleştirilen PVC Kaplı Brandalar

Hem taşıyıcı hem de örtü görevine sahip olan pvc kaplı branda önemli bir yapı malzemesidir. Çadır yapılarda sıklıkla karşımıza çıkan brandalar, ön germe kuvveti statik olarak hesaplanarak üretilen ürünlerdir. Bu statik kuvvet ince hesaplamalarla yapılır ve yapının tasarımıyla doğrudan ilgilidir.

Branda ürünler için tercih edilen örtü malzemeleri özel bir kumaştan üretildiği için oldukça dayanıklıdır. Polyester iplerin dokunmasıyla elde edilen bu ürün taşıyıcı özelliğe sahip olduğundan dolayı mukavemeti yüksektir. % 100 polyester ipten üretilen kumaş, aynı zamanda pvc kaplı branda ürünleri dış etkenlerden korunaklı duruma getirir. Su ve hava geçirmez olan brandalar istenirse akrilik lak ile kaplanabilir. Akrilik lak kaplama, brandayı dış etmenlerden koruyacak ve uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır.

Kendini temizleyen yüzey özelliği sayesinde pvc kaplı brandalar, ultraviyole ışınlarına karşı da dayanıklıdır. Özelleştirilebilen bu ürünlere ilave kaplamalar yapılabilir. Baskı çözümleriyle istediğiniz renk ve logoda branda tasarımı yaptırabilir, kullanım alanı çeşitliliği nedeniyle pek çok farklı alanda kolayca şekillenen bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Etkinlik çadırlarında, aktivite ve fuar alanlarında, endüstriyel sanayiide ve daha sayılabilecek farklı alanlarda kullanıma sahip olan pvc kaplı brandalar , çadır yapıların vazgeçilmez bir parçası olmuştur. % 100 polyesterden üretildiği için kalitesiyle senelerce kullanılan yapılar istenilen ölçülerde tasarlanacaktır. Ham polyester malzemeden üretilen membran yapılar kışın soğuk ve rüzgarlı havalarda, kar ve yağmur gibi mevsimsel olaylarda ve yazın zararlı güneş ışınlarında da güvenle kullanılabilir.

Maksimum esnekliğin sağlanması çadır ve branda yapılar için oldukça önemlidir. Bu esnekliği size sağlayacak olan pvc kaplı brandalar ekonomik çözümler sunduğundan her markanın tercihi olacaktır. Zamandan da tasarruf ettirecek olan ürünler çelik konstrüksiyonlu çadırlarda da kullanılabilir.

Pvc kaplı branda yapılar askeri kamuflaj desenli olarak da üretilebilir. Oyun parklarında, çocuk eğlence alanlarında karşımıza çıkan membran ürünler alev geciktirici özelliği nedeniyle sizi tehlikelerden koruyacaktır.