PVC Kaplı Brandalar Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Betorname yapıların aksine basınç yerine, asimetrik çekme kuvvetine göre şekillenen brandalar, hem taşıyıcı hem de örtü görevi gördüğü için oldukça işlevsel yapılardır. PVC kaplı polyester branda ürünleri kolay şekil alan yapısıyla kullanım alanı geniş ürünler arasında sayılabilir. Çadır yapılarda kullanılan temel malzeme olarak öne çıkan polyester brandalar, firmaların ihtiyaçlarına çözüm üretecek teknolojiyi içerisinde barındıran yapılardır.

Statik olarak yapılan hesaplamalardan sonra ön germe kuvvetinin belirlendiği brandalar ürünlerinde tasarım da müşterinin isteğine göre şekillendirilebilir. Her türlü ağır iklim şartlarında da dayanıklılığı ile kullanıcıya sorun yaşatmayan PVC polyester brandalar % 100 polyester iplikten üretilmiştir.

PVC Kaplı Polyester Brandalar ile Yapılara Güç Katın!

Kullanım alanı genişliği nedeniyle işlevsel olduğunu söyleyebileceğimiz yapılar çocuk aktivite alanlarından askeri kullanım alanlarına kadar farklı sahalarda tercih edilebilir. Paketleme sanayisinde ve denizcilik endüstrisinde de karşımıza çıkan PVC branda ürünleri hastanelerde medikal uygulama alanlarında da tercih edilmektedir.

PVC kaplanan polyester kumaş alev yürütmez teknolojiye sahip olduğu için güvenilirdir. UV ışınlarına karşı da dayanıklı olan bu ürün kullanıldığı alanda yüksek bir koruma sağlar. Farklı sektörlerin ihtiyaçlarına çözüm sunuyor olması da bu güvenilir ve dayanıklı yapısından kaynaklanmaktadır. PVC kaplı polyester brandalar farklı ebatlarda rahatlıkla üretilebilmektedir. Bu sayede her firma kendi istediği ölçüde tasarlatabileceği bu ürünleri özelleştirebilecektir. Alev yürütmez kumaş teknolojisine sahip olan ürünler yüksek mukavemet gücüyle de dikkat çekmektedir.

PVC kaplı brandalar, özel çadır aksesuarları ve diğer özelleştirilebilir yapılarla beraber tüm ihtiyaçlara çözüm üretir niteliktedir. Dış etkenlere karşı maksimum dayanıklılık talebinde tercih edilen PVC kaplı brandalar, su ve hava geçirmezliği anlamında da müşteri isteklerine cevap verecek yapılardır.