PVC Kaplı Brandalar ile Hızlı ve Esnek Çözümler

Yüksek mukavemete sahip olan polyester iplikten dokunan PVC kaplı brandalar, geniş kullanım alanı sayesinde pek çok soruna çözüm olmaktadır. Çadır yapılarda kolayca şekil alan ve ana amacı yapıyı örtmek olan polyester brandalar çok fazla tercih edilmektedir.

PVC kaplı branda ürünlerinin kullanım alanı çeşitliliği, onu en çok sipariş edilen branda ürünleri arasında öne taşımıştır. Bu ürünü hem çocuk oyun alanlarında hem de kurumsal firmaların üretim sanayisinde görmek mümkündür. Bu çeşitlilik nedeniyle müşteriye özel ürünler de ortaya çıkmaktadır.

Betorname yapılarla kıyaslandığı zaman brandaların asimetrik çekme kuvveti sayesinde ön germe kuvvetiyle şekillendiğini ve bu nedenle taşıyıcı görevi görürken aynı zamanda da örtü görevi gördüğünü söyleyebiliriz. Betorname yapılara göre çok daha hızlı, pratik ve güvenilir olan branda çeşitleri tasarımı ve özelleştirilebilir üretimi sayesinde farklı alanlardaki firmalara hitap edebilecek ürünlerdir.

PVC Kaplı Branda Ürünlerinin Dayanıklılığı Nasıldır?

PVC kaplı branda ürünleri % 100 polyester iplikten üretildiği için dayanıklılığından emin olabileceğiniz ürünlerdir. Farklı ebatlarda üretimini talep edebileceğiniz bu brandalar yüksek korumalı etkisi nedeniyle işlevsel olacaktır.

Su geçirmez özelliği nedeniyle dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz PVC brandalar, alev yürütmeyeceği için de yangın riskini ortadan kaldıracaktır. UV ışınlarına karşı güçlü bir koruma sağlayan brandalar ağır hava şartlarına karşı da dayanıklıdır. Böylelikle rüzgar, yağmur ve soğukta kullanılabilecektir.

Maksimum esnekliğe sahip olan bu membran yapılar yüzünüzü güldürecek çözümler sunacağı için isteğinize uygun kriterlerde de üretilebilecektir. PVC kaplı branda ürünleri ihtiyacınızı ekonomik olarak karşılayabileceğiniz için avantajlıdır. Minimum bütçe ve iş gücüyle tasarlatabileceğiniz PVC kaplı brandalar, depolar ve uçak hangarları, şantiye çadırları, sirk çadırları ve benzeri etkinlik çadırlarında da kullanılabilecektir.