PVC Kaplı Polyester Branda

PVC kaplı polyester branda (Membran) çadır yapılarda kolayca şekillenebilen, yapıyı örtme amacıyla kullanılan temel malzemedir.

Pvc kaplı branda ürünlerinin kullanım alanları çok çeşitlidir. Çocuk aktivite alanlarından endüstriyel paketleme sanayisine kadar birçok farklı alanda kullanılırlar. Bunun dışında kullanım alanlarını saydığımız zaman denizcilik endüstrisinde koruyucu örtü olarak, güneş koruma sistemlerinde, hastanelerdeki medikal uygulama alanlarında, havalandırma kanallarında, sera ve tarımsal sulama alanlarında, ilk yardım kurtarma ünitelerinde kullanılmaktadır. Ayrıca polyester brandalar askeri kullanıma da uygundur. Kamuflaj desenli uygulamalar yapılabileceği için askeriyede kullanılabilir.

Sert iklim koşullarında da kullanılabilen PVC kaplı polyester brandalar rüzgar, yağmur ve benzeri hava olaylarında dayanıklılığıyla ön plana çıkar. Özelleştirilebilen brandalar müşterinin isteği doğrultusunda logo ve benzeri baskılama işlemlerine tabi tutulabildiği için tüm isteklere cevap verecek ürünlerdir.

Pvc kaplı branda ürünlerimiz dayanıklılık gücü yüksek %100 polyester iplikten müşterilerimizin ihtiyaç ve kullanım alanlarına göre farklı sıklık ve ebatlar şeklinde Başboğa Tesislerinde üretilmektedir. İmal ettiğimiz bu ham polyester kumaş, sıvama ünitemizde yüksek korumalı PVC ile kaplanarak su geçirmez, alev yürütmez, UV ışınlarına ve ağır hava koşullarına dayanıklı bir malzemeye dönüştürülür. Alev yürütmeyen kumaş teknolojisi sayesinde yangın gibi tehlikelere karşı oldukça dayanıklı olan PVC kaplı polyester brandalar güvenle kullanılabilir.

Membran üretiminde güvenilir olan markamız tüm isteklerinize cevap verecek teknolojiye ve donanıma sahiptir. Her müşterinin kendisini ayrıcalıklı hissettiği firmamızda PVC kaplı polyester brandalar dışında alüminyum konstrüksiyonlu çadırlar, çelik konstrüksiyonlu çadırlar gibi ürün seçenekleri de bulabilirsiniz. Dome çadırlar ve çadır aksesurları da satın aldığınız yapıları özelleştirmenizde size yardımcı olacak ürünlerdir.

Yüksek mukavemet gücüne sahip olan bu ürünler tüm teknik özellikleriyle sizlere her aşamasında sorunsuz hizmet sağlayacaktır. İstediğiniz renk ve ölçülerde sipariş verebileceğiniz çadır ve brandalar, hızlı çözümü, düşük maliyetleri ve güvenilir yapısıyla hayatınızın pek çok alanında size pratiklik kazandıracaktır.

Membran (pvc kaplı polyester branda) üretiminin her aşaması firmamız bünyesinde gerçekleştiğinden müşterilerimize ürün çeşitliliği, zamandan tasarruf, proje bölgesine uygun kriterlerde tasarımlar ve çadırın üretimi esnasında maksimum esneklik avantajları sunmaktayız. İhtiyaca göre çözümler üreten firmamız, polyester branda çeşitleri ile sizlere ekonomik alternatifler sunar.

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;