PVC Kaplı Polyester Brandanın Avantajları

Hem taşıyıcı hem de örtü görevi gördüğü için çadır ürünlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan brandalar, betorname yapılara kıyasla asimetrik çekme kuvvetiyle meydana gelen germe kuvvetiyle şekil alan ürünlerdir. Bu nedenle denge formuna sahip olan PVC kaplı polyester brandalar, pek çok farklı sektörde karşımıza çıkar ve çadır çözümüne ihtiyaç duyulan durumlarda gerekli bir üründür.

Özel polyester kumaşla üretilen brandalar dış etkenlere karşı son derece dayanıklı ürünlerdir. Bu membran yapıların kullanım ağı son derece geniştir. Yapıyı örtmek için kullanılan en temel malzeme olan branda ürünleri, çocuk aktivite alanlarında, sanayi ve endüstri alanında, medikal kullanım bölgelerinde, havalandırma kanallarında, güneş koruma sistemlerinde ve daha sayılabilecek pek çok farklı ihtiyaç anında kullanılabilir.

Dayanıklı yapısı gereği farklı iklim koşullarında kullanılabilen brandalar;

% 100 polyester iplikten üretilir. Bu da ürünün kalitesi anlamında kullanıcının güvenini sağlar. UV ışınlarına karşı da korunaklı olan PVC kaplı polyester branda modelleri , alev yürütmez ve su geçirmez bir teknolojiyle üretilir.

Özelleştirilebilir PVC Kaplı Branda

Hem alüminyum konstrüksiyon çadırlarda hem de çelik konstrüksiyon çadır yapılarda karşımıza çıkan PVC kaplı polyester brandalar, özelleştirilebilir yapısıyla kullanıcıların ilgisini çeken ürünlerdir. Teknik özelliklerinin güvenilirliği nedeniyle müşteri memnuniyetini kazanacak olan brandalar farklı bütçelere uygun hale getirebilir. Ekonomik alternatiflerle satın alınabilecek branda modelleri maksimum esnekliği ile avantajlı ürünler olacaktır.

Mukavemeti yüksek olduğu için pek çok alanda iç rahatlığı ile kullanılabilecek olan PVC kaplı polyester brandaların ürün özellikleri isteğe göre arttırılabilir. Yırtılmaya ve eskimeye karşı dayanıklı olan % 100 polyester iplikten üretilen branda modelleri, depo çadırlarında da kullanılabilir. Kullanıcının emniyetini düşünen ürünler farklı ebatlara göre tasarlanabilmektedir.