Sanayi Tipi Çadırlar

Endüstriyel kullanım ihtiyaçlarını karşılayan sanayi tipi çadırlar, konstrüksiyonun uzun süreli kullanılacak şekilde tasarlandığı ürünlerdir. Depo amaçlı kullanılabileceği gibi üretim aşamasında ya da tamir ve bakım işlemlerinde de kullanılan bu çadırlar, firmalara ekonomik ve hızlı çözümler sunar.

Pratik ve işlevsel bir yapıya sahip olan endüstriyel çadırlar klasik betorname yapıların zaman yükünü ortadan kaldıran çözümlerdir. Sanayi tipi çadırlar sayesinde firmalar kapalı alan ihtiyaçlarını çok daha kısa sürede çözecek ve kar sağlayacaktır. Üretim sürecine hızlı geçilmesi gereken durumlarda öncelikli tercih olan sanayi tipi çadırlar, istenilen ölçü ve ebatlarda üretildiği için de özelleştirilebilir yapılardır.

Sanayi çadırları olarak da adlandırılan endüstriyel çadırlar betorname yapılara eklenebilir özelliği sayesinde kullanım ağını arttırmıştır. Böylelikle betorname yapıya ek bir kapalı alan yaratılmak istendiğinde, sanayi çadırları kurtarıcı yöntem olacaktır.

Hem kısa zamanlı hem de uzun zamanlı kullanıma uygun olarak tasarlanan bu çadır modelleri ağır hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Sanayi tipi çadır ürünleri her mevsim güvenle kullanılabilecek ürünler olduğundan Türkiye`nin dört bir yerinde endüstriyel ihtiyaçlara çözüm üretir. Kullanıcıların talep etmesi halinde bu ürünlere iklimlendirme, yalıtım ve havalandırma gibi özelleştirmeler de yapılabilir.

Diğer pek çok çadır ürününde olduğu gibi sanayi çadırı da özel aksesuarlar eklenebilecek ürünlerdir. Kapı aksesuarı, aydınlatma aksesuarları ya da açılabilir paneller gibi eklentiler yapılabilir. Bu anahtar teslim çözümler sayesinde anında kullanıma hazır bir ürün olarak kullanıcıya teslim edilen endüstriyel çadırlar, kurulum ve söküm aşamasında da sorun yaşanmayan ürünler olacaktır.

Firmaların depolama ve üretim alanları dışında bu çadır çözümleri lojistikte, hayvan besleme barınaklarında, liman ve gümrük operasyonlarında, taşınabilir ofis ya da konaklama alanlarında da kullanılır. Sanayi tipi çadır ürünleri ayrıca gün ışığından uzun süre yararlanılmasını sağlayan yarı geçirgen membran kumaşlarla kaplanabilir.