Şantiye Çadırı Nedir?

Şantiye çadırı nedir; kurulumu kolay, düşük maliyetli ve işlevsel olması sebebiyle fabrika ve inşaat alanlarında sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Şantiye çadırı, prefabrik yapılara göre pek çok avantaj sağlar. Şantiye çadırı ihtiyaç doğrultusunda kısa sürede kolayca kurulur, her türlü zemine uygun yapıda olması sebebiyle temel atmaya gerek kalmaz. Personele ve depolanması gereken eşyalar için ferah, sağlıklı ve kullanışlı alan yaratılır. Ayrıca şantiye çadırı ihtiyacın bitmesi halinde aynı kolaylıkla toplanarak, uygun bir yerde bir sonraki kullanıma saklanabilir.

Şantiye çadırı modelleri boyutu ve özellikleri bakımından ihtiyaca göre değişiklik gösteren fonksiyonel ürünlerdir. Bu çadırlar inşaat sektöründe kullanıldığı için her türlü hava koşullarında dayanıklılık gösterecek yapıda üretilir. Özellikle çadırı kaplayan kumaşın her mevsim kullanılabilir olması büyük önem taşır. Şantiye çadırının, kurulduktan sonra uzun süre kullanılacağı için güneşe de yağmur ve kara da dayanıklı olması beklenir. Bu sayede hem personelinize sağlıklı bir ortam yaratmış olursunuz hem de çadırınızın ömrünü uzatmış olursunuz. Şantiye çadırları depo çadırı olarak da kullanılabilmektedir.

Şantiye çadırında, müşteri isteği ve ihtiyacına göre pencere, manuel ya da otomatik kapılar da eklenebilir. Böylelikle daha kullanışlı hale getirilebilir. Şantiye çadırı, inşaat alanındaki personel için aynı zamanda bir yaşam alanıdır. Bu sebeple hem konforlu hem de sağlıklı olması da gerekmektedir. Çadır içerisine eklenen ısı yalıtım, havalandırma, aydınlatma sayesinde çok daha kullanışlı hale getirilebilir. Şantiye çadır fiyatları, boyutları ve özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Eğer depo çadırı olarak kullanılıyorsa içeride bulundurulan ürünün barınma şartları ve havalandırma hususu için de fonksiyonel yapılar büyük önem taşır.

Şantiye ve Depo çadırı

Ürün barındırma konusunda da en az şantiye personel çadırı kadar yaygın kullanılan bu model, en kaliteli seçenekler ile Başboğa Çadır ve Branda adresinde sizlerle. Çadır ve branda konusunda uzman olan Avrupa standartlarında üretim sağlayan Başboğa, her türlü çadır ihtiyacınız için düşük maliyetle kaliteli çözümler sunar. Ürünlerinizi barındıracak kaliteli depo çadırları ya da şantiye alanında personel barınma görevi üstlenecek şantiye çadırları için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.