Şantiye Çadırları: İhtiyaca Yönelik Projeler

İnşaat alanlarında gerçekleştirilen uzun soluklu projelerde çalışanlar için bir yaşam alanının da oluşturulması gerekir. Personelin konaklayabileceği veya yemekhane olarak kullanabileceği bir alana ihtiyaç duyulur. Bunun için en iyi yöntem ise şantiye çadırlarıdır. Prefabrik yapılar, çadırlara göre maliyet ve kurulum açısından daha dezavantajlıdır. Şantiye çadırları ise gerek düşük maliyet sunması gerekse kurulumu ve kaldırılmasının kolaylığı ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Şantiye çadırları, ihtiyacınıza göre farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Hafif ve taşınması oldukça kolay olan bu çadırlar, kısa sürede kurulur, ihtiyacın kalmadığı durumlarda ise kolaylıkla kaldırılarak uygun bir yerde muhafaza edilebilir. Şantiye çadırlarının geniş iç mekanı da fonksiyonel bir kullanım sağlar.

Şantiye çadırları hemen her türlü hava şartlarında uyum sağlayabilecek sağlamlıkta üretilir. Ayrıca müşteri talebi doğrultusunda özel yalıtım paketleri ile ısınma ve soğutma konusunda da ekstra hizmet verilebilmektedir. Şantiye çadırları her türlü zemin şartlarına uyum sağlayabilir nitelikte olarak üretilir. Bu sayede temel atmanıza ya da ankraj ihtiyacına gerek olmadan şantiye çadırınızı kurabilirsiniz. Çadırlarda önemli bir konu konaklayacak olan personeliniz için sağlıklı bir ortamın sağlanmasıdır. Bunun için iyi bir havalandırma ve ısınma sistemi yapılması gerekir. Şantiye çadırlarına istenildiği takdirde pencereler eklenebilir. Çelik iskelet ve membran kumaş yardımı ile güneş ışınlarının zararlı ışınları önlenirken, gün ışığından ise tam anlamıyla faydalanmayı sağlar. Tüm bu özellikler çalışana sağlıklı bir yaşam alanı sunarken, aynı zamanda iş verimliliğini de artırmaya yardımcı olur.

Başboğa, çadır ve branda konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor.