Şantiye Çadırları ve Kullanım Alanları

Şantiye çadırı, inşaat alanlarında yürütülen uzun soluklu projelerde pek çok farklı amaca hizmet etmesi sebebiyle kullanılan, oldukça işlevsel ürünlerdir.

İnşaat projeleri genellikle uzun süre devam eden bir süreç olduğu için burada çalışacak personelin konaklama, yemek yeme gibi ihtiyaçlarının da karşılanması gerekmektedir. Bunun için de gerek barınma gerekse depolama için şantiye çadırları kullanılır. Şantiye çadırları, diğer prefabrik yapılara göre hem daha düşük maliyetli hem de kullanım kolaylığı sağladığı için sıklıkla tercih edilir.

Şantiye çadırları kurulacakları yere gönderildikten sonra çok kısa sürede inşa edilebilir, kullanıma sunulabilir. Şantiye ve fabrika alanlarında kullanılacak çadırların hemen her türlü zemine, arazi şartlarına uygun olarak üretilir. Böylece şantiye alanınıza, çadırı kurmadan temel atmanıza ya da ekstra bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacak. Kolay kurulumunun yanında ayrıca ihtiyacın sonlanması durumunda kaldırılması ve depolanması da oldukça kolaydır.

Şantiye çadırlara, ihtiyaç ve istekler doğrultusunda farklı ölçeklerde olabilir. Ayrıca bu çadırlar geniş iç mekanı ile oldukça işlevseldir. Geçkilerle eklenen çelik iskeleti, PVC kaplamalı, membran kumaşı sayesinde her türlü hava koşuluna uyum sağlayabilmesi, uzun ömürlü bir kullanım da sunmaktadır. Ayrıca yine bu çadırlara isteğe göre pencereler de eklenebilir, gün ışığından tam anlamıyla fayda sağlanabilir. Öte yandan dileyen müşterilerimize sunduğumuz özel yalıtım ile ısıtma ve soğutmada tasarruf sağlayarak, çalışanlarınız için sağlıklı iş ve yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Şantiye çadırları prefabrik yapılara göre oldukça düşük maliyetli bir konaklama alanı sunar. Bu sebeple özellikle inşaat sektöründe konaklama, yemekhane ya da depolama işlevi olarak sıklıkla tercih edilir. Şantiye çadır fiyatları, çadırın boyutu ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Çadır ve branda sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile Başboğa Çadır ve Branda, şantiye çadırları arayışınızda sizlere çözüm yaratmaya devam ediyor. Her ölçek ve özellikteki çadırlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.