Şantiye Çadırları

Şantiye sahalarında çalışan personelin yemekhane, yatakhane vb. ihtiyaçlarını karşılamak ya da depolama amaçlı olarak tasarladığımız şantiye çadırları maliyeti düşük, kurulum- sökümü hızlı, hafif, taşınması kolaydır.

Özellikle işverene cazip seçenekler sunan şantiye çadır modellerimiz, betorname yapılara kıyasla hem maliyet anlamında hem de zaman anlamında kazançlı çıkmanızı sağlar. Şantiye dışındaki yaşam alanlarında da kullanımı mümkün olan çadırlar özellikle inşaat sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır.

İstenen boyutlarda üretimini gerçekleştirdiğimiz bu çadırlar geniş iç mekan kullanımıyla oldukça işlevseldir. Ağır hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Müşterilerimize sunduğumuz özel yalıtım paketleri ısınma ve soğutma konusunda önemli miktarda tasarruf sağladığı gibi personelin uygun şartlarda yaşama- çalışma alanına yardımcı olarak genel iş verimliliğinin artmasına katkıda bulunmaktadır.

Şantiye Çadırları

Şantiye Çadırı Modelleri

Kötü hava koşullarında da verim almanızı sağlayan şantiye çadır modellerimiz, isteğe göre özelleştirilebildiğinden çeşitli iklim koşullarına uyum sağlayacaktır. Farklı bütçelere göre imal edilebilen çadırlar alev yürütmezlik teknolojisi ile üretildiğinden güven verir. Pencere ve kapı gibi özel eklentilerin yapılabildiği çadırlarımız uzun süre dayanıklı yapılar olduğu için firmalara cazip gelmektedir. Böylece uzun soluklu projeler için de Başboğa şantiye çadırları öncelikli tercihiniz olacaktır.

Şantiye sahalarında çalışanların sadece yemek alanı ihtiyacını değil, yatakhane ihtiyacını da karşılayan bu çadır modelleri, personelin dinlenmesine katkı sağlayacak ürünlerdir. Bu sayede iş verimini önemli ölçüde arttıran şantiye çadırları zamandan da tasarruf ettirecektir. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen çadır modellerimiz deneyimli ekipler tarafından geliştirildiği için avantajlarıyla öne çıkar. Uzun vadede çözüm ortaklığı sunan Başboğa çadırları, hem markanın maliyetlerini hem de çalışanların konforunu düşünür.

Çalışma sahalarında en uygun ortamı oluşturmak için markalar pratik çözümü şantiye çadır modellerinde bulmaktadır. İsteğe göre şekillenen bu ürünler yalıtımlı ya da yalıtımsız olacak şekilde üretilebilir. Böylece farklı iklim koşullarında kullanımı mümkündür. Firmalar bu çadır modelini depo çadırı olarak da tercih edebilmektedir.

Kısa vadeli çözümlerde kullanılabileceği gibi uzun vadeli şantiye alanı projelerinde de şantiye çadır modellerimiz güvenle tercih edilebilir. Birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilen çadırlar alev yürütmezlik teknolojisiyle üretilen kumaşlardan imal edilebilir. Bu sayede çadırların sadece kurulum ve söküm avantajıyla değil, güvenlik avantajlarıyla da öne çıktığı söylenebilir.

Şantiye çadırı olarak kullanıldığında can güvenliği depo çadırı olarak tercih ediliyor ise mal güvenliği sağlanmış olur.

Isı ve nem yalıtımının da mümkün olduğu bu çadırlar uygun çalışma sahaları oluşturmak için idealdir. Sökümünün ardından kolaylıkla depolanabilen şantiye çadırlarımız, ihtiyaç halinde tekrar kolaylıkla monte edilecektir. Mimar ve mühendislerin de şantiye alanlarında ofis olarak kullanabileceği bu yapılar, konforun önemsendiği ve dayanıklılığıyla güven duyulan ürünlerdir.

Şantiye Çadırları Avantajlar

İnşaat maliyetini önemli ölçüde azaltan ve betorname yapılara göre çok daha uygun fiyatlı yaşam alanı oluşturulmasına yardımcı olan çadır ürünlerimiz, istenilen ebatlarda üretilebileceği için farklı ihtiyaçları karşılamanıza olanak tanıyacaktır. Betorname yapılarda değişiklik yapmanın zorluğu ya da taşımanın imkansızlığı, şantiye çadırı ürününü çok daha cazip hale getirmiştir. Kaliteli bir iskelet sistemine sahip olan bu çadırlar rahat çalışma alanları yaratacağı için kullanışlıdır. Geniş iç hacmine sahip alanlar tasarlamak için ideal olan şantiye çadır modellerimiz, sıcak havayı dışarıya, soğuk havayı içeriye vermeyerek hava izolasyonunu istenen şekilde yapabilir. İş verimini doğrudan arttıran bu yapılar barınma dışında sevkiyat ve depo alanları olarak da kullanılabilir. Soğuk havayı içeriye,sıcak havayı dışarıya vermeme özelliği büyük şirketler için çok iyi bir depo çadırı avantajı da sağlamış oluyor.

Hemen hemen her türlü zemine temel atmadan veya ankraj gerektirmeden kurulan şantiye çadırlarımız esnek çözümlerle size zaman kazandırır. Sağlam ve kaliteli iskelet yapısıyla firmaların güvenini kazanan Başboğa şantiye çadırları, istenen her boyutta üretilebildiği için farklı büyüklükteki projeler için düşünülebilir. Güvenliğin maksimum düzeyde olması gereken inşaat alanlarında gereken güveni sağlayan şantiye çadırlarımız anahtar teslim çözümlerle kullanıcıya iletilir.

Başboğa, stoklu imalat sistemi sayesinde çok kısa süre içinde teslimat ve kurulum garantisi vermektedir.

Şantiye Çadırları - Foto Galeri

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;