Sivil Havacılık Çadırları

Askeri kamp alanlarında yaygın olarak kullanılan havacılık çadırları, kurulumu hızlı, pratik ve ekonomik çözümler sunan ürünlerdir. Acil ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen ve bu nedenle pek çok isteğe hızlı cevap veren havacılık çadırları sadece askeri havacılık sektöründe değil, sivil havacılık sektöründe de kullanılan çadır modelleri arasındadır.

Askeri ve Sivil Havacılık Çadır Ürünleri

Askeri ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen askeri havacılık çadırları, uzman mühendisler tarafından geliştirildiği için son derece güvenilirdir. Farklı iklim şartlarına karşı elverişli olan bu çadır modelleri çok sıcak ya da çok soğuk mevsim koşulları için dayanıklı hale getirilebilir. Askeri havacılık çadırları özellikle Türk ordusunun ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

İklimlendirme sistemleriyle desteklenen havacılık çadırları, özelleştirilebilir yapıdadır. Uçak bekleme ve park hangarlarında sıklıkla kullanılan ürünler hava kargo hangarları için de ideal kapalı alanın yaratılmasına olanak tanır. Havacılık sektöründe uçak tamir ve bakım hangarlarında da kullanılan çadırlar isteğe göre projelendirilebilir. Farklı ölçülerde kaliteli malzemelerden üretilen havacılık çadır ürünleri çelik iskelet sistemiyle dayanıklılık anlamında kullanıcıya güven verir.

Yarı ışık geçirgenliğine sahip olan membran kumaşı sayesinde aydınlatma maliyetini önemli ölçüde düşüren havacılık çadırları zaman anlamında da tasarruf sağlar. Yolcu ve bagaj terminallerinde de kullanılan bu çadır modelleri sivil havacılık sektörünün de vazgeçilmezidir. Üretimin ve tasarımın her aşamasında profesyonel bir yaklaşımla üretilen sivil havacılık çadırları ve askeri havacılık çadırları, anahtar teslim çözümlerle sunulur.

Havacılık çadırları , tüm uçakların kolaylıkla giriş yapabileceği ölçeklerde üretilebileceğinden boyut anlamında özelleştirilebilir. Doğal güneş panellerinin girebildiği bu yapılara istenirse otomatik kapı sistemleri gibi opsiyonlar da eklenebilir. Otomatik tente sistemleriyle de kullanımı kolay olan havacılık çadırları kalite prensibi benimsenerek üretilen ürünler olduğu için havacılık sektöründe yoğun talep görmektedir.