Spor Çadırları

Spor alanı çadırları, açık spor sahalarının üzerini kapatarak dört mevsim sportif aktivitenin devamlılığı felsefesine göre tasarlanmaktadır. Yapılarımız, müşteri ihtiyaç ve talebine göre projelendirilmektedir.

Çelik ve Alüminyum konstrüksiyonlu yapılarımızın kurulum ve sökümü hızlıdır. Yapılar mevsimsel olarak kullanıldığı gibi kolay taşınabilme özelliğiyle de farklı mekanlarda spor sahası oluşturma imkanını da sağlar. Gerek düşük yatırım maliyeti gerekse işletme giderlerine olumlu katkısıyla, yatırımızın geri dönüşümünde avantajlı çözümler sunar.

Yarı ışık geçirgen membran kumaş, sportif aktivitelerin en yoğun yapıldığı gündüz saatlerinde gün ışığından maksimum faydanın yanı sıra sporculara pozitif bir alan da yaratmış olur. Aydınlatmaya ayrılan maliyetin miktarını önemli ölçüde azaltır. Başboğa bünyesinde imal ettiğimiz membran kumaş, insan sağlığına zararlı UV ışınlarını bloke eder. Kış aylarında içerideki havanın sıcak, yaz aylarında ise serin tutulabilmesi için yapılardan en efektif yöntemle yararlanmayı sağlayan yalıtım opsiyonlarımız müşterilerimizin talep ve ihtiyacı doğrultusunda projelendirilmektedir. Yapılarımız spor sahasının özelliklerine göre istenen boyutta üretilebilir.

Spor alanı çadırları, açık spor sahalarının üzerini kapatarak dört mevsim sportif aktivitenin devamlılığını sağlar.

Spor Alanı Çadırları Kullanım alanları:

» Futbol ve Futsal sahaları
» Basketbol sahaları
» Tenis kortları
» Voleybol sahaları
» Buz hokeyi ringleri
» Binicilik tesisleri
» Kapalı yüzme havuzları
» Fitness salonları
» Mini golf sahaları
» Çok amaçlı spor salonları

Başboğa olarak, aydınlatma, iklimlendirme, havalandırma, soğutma, ısıtma, akustik ses izolasyonu, yalıtım, manuel ya da elektronik cephe açıp kapama, spor sahası zemini oluşturulması seçenekleriyle projenize ve ihtiyacınıza en uygun opsiyon- aksesuar sistemleriyle anahtar teslim hizmet vermekteyiz.. Kısa zamanda yatırımızın size geri dönüşünü sağlayan projelerimizle size hizmet sunmaktayız.

Spor Çadırları - Foto Galeri

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;