Spor Çadırları

Spor çadırları, açık spor sahalarının üzerini kapatarak dört mevsim sportif aktivitenin devamlılığı felsefesine göre tasarlanmaktadır. Yapılarımız, müşteri ihtiyaç ve talebine göre projelendirilmektedir.

Çelik ve Alüminyum konstrüksiyonlu yapılarımızın kurulum ve sökümü hızlıdır. Yapılar mevsimsel olarak kullanıldığı gibi kolay taşınabilme özelliğiyle de farklı mekanlarda spor sahası oluşturma imkanını da sağlar. Gerek düşük yatırım maliyeti gerekse işletme giderlerine olumlu katkısıyla, yatırımızın geri dönüşümünde avantajlı çözümler sunar.

Yarı ışık geçirgen membran kumaş, sportif aktivitelerin en yoğun yapıldığı gündüz saatlerinde gün ışığından maksimum faydanın yanı sıra sporculara pozitif bir alan da yaratmış olur. Aydınlatmaya ayrılan maliyetin miktarını önemli ölçüde azaltır. Başboğa bünyesinde imal ettiğimiz membran kumaş, insan sağlığına zararlı UV ışınlarını bloke eder. Kış aylarında içerideki havanın sıcak, yaz aylarında ise serin tutulabilmesi için yapılardan en efektif yöntemle yararlanmayı sağlayan yalıtım opsiyonlarımız müşterilerimizin talep ve ihtiyacı doğrultusunda projelendirilmektedir. Yapılarımız spor sahasının özelliklerine göre istenen boyutta üretilebilir.

Spor alanı çadırları, açık spor sahalarının üzerini kapatarak dört mevsim sportif aktivitenin devamlılığını sağlar.

Spor Alanı Çadırları Kullanım alanları:

  •  Futbol ve Futsal sahaları
  •  Basketbol sahaları
  •  Tenis kortları
  •  Voleybol sahaları
  •  Buz hokeyi ringleri
  •  Binicilik tesisleri
  • Kapalı yüzme havuzları
  •  Fitness salonları
  • Mini golf sahaları
  • Çok amaçlı spor salonları

Başboğa olarak spor çadırı üretiminde, aydınlatma, iklimlendirme, havalandırma, soğutma, ısıtma, akustik ses izolasyonu, yalıtım, manuel ya da elektronik cephe açıp kapama, spor sahası zemini oluşturulması seçenekleriyle projenize ve ihtiyacınıza en uygun opsiyon- aksesuar sistemleriyle anahtar teslim hizmet vermekteyiz.. Kısa zamanda yatırımızın size geri dönüşünü sağlayan projelerimizle size hizmet sunmaktayız.

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Spor çadırlarının maliyeti nedir?

Faaliyete geçirdiğimiz çadırlar, kumaş özellikleri ve  boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Her ihtiyaca özel tasarımlarını hayata geçiren Başboğa Çadır ile iletişime geçerek, ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürettiğimiz spor çadırlarının özellikleri nelerdir?

Açık alanlardan kapalı alanlara kadar sürpriz sonuçlara yer vermeyen Başboğa Çadır ile ihtiyacınıza yönelik spor çadırlarına eksiksiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Her hava koşullarına uyum sağlayan bu çadırlarda 4 mevsim sportif aktivitenin devamını sürdürebilir, kolay taşınabilir özelliği ile farklı mekanlarda yeniden kullanıma olanak sağlayabilirsiniz. Hızlı kurulum yapılarak kaliteli ve güvenilir spor çadırlarında konfor alanına son derece önem verilir. Dayanıklılığı esas alan firma olarak, müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda özel tasarımlar ile spor çadırları projelendirilir ve hayata geçirilir.

Spor çadır üretimlerinde kullanılan malzemeler nelerdir?

Yarı ışık geçirgen membran kumaş sayesinde, gündüz spor yapılan yoğun saatlerde gün ışığından yararlanabilir, aydınlatma maliyetini yarı yarıya düşürme imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda membran kumaş sayesinde UV ışınlarını engelleyebilirsiniz. Alanın, kış aylarında sıcak-yaz aylarında serin olmasını sağlayan yalıtım opsiyonlarımız ile ısı dengesini koruyabilirsiniz.

Spor çadırları ne kadar süre dayanıklılığa sahiptir?

Çelik iskelet ve alüminyum özellikleri, kaliteli ve tasarruflu yarı ışık geçirgen membran kumaşları sayesinde uzun yıllar size eşlik eder. Başboğa çadırlarını hızlı söküm-kurulum yöntemiyle taşıma konusunda kolaylık sağlayan spor çadırlarımızı istediğiniz mekanda yeniden faaliyete geçirebilirsiniz.

Spor çadırlarını nasıl satın alabiliriz?

Her ihtiyaca ayrı çözüm ve özel tasarımlarını sunan Başboğa Çadır ile 444 BOGA hatlı numaramızı arayarak ya da sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak iletişime geçebilir, ürünler ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Spor Çadırları - Foto Galeri

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;