Yapı Çözümlerinde Afet Çadırlarının Rolü

Çadır yapı denildiğinde artık aklımıza birçok proje geliyor. Çünkü bu alanda kısa sürede büyük gelişmeler yaşadık. Hem zaman hem de ekonomik anlamda büyük artılar ile ilerlememize yardımcı olan çadır yapılar, kısa sürede aktif kullanım alanları meydana getirmemize yardımcı oluyorlar. Bu anlamda kullanılan çok farklı projeler mevcut. Endüstriyel ve etkinlik bazlı birçok çalışma yürütülüyor. Aynı zamanda afetler için de özel olarak tasarlanabilen projeler bulunuyor.

Afet çadırları, her türlü acil durumda sağlıklı şekilde barınacak bir alan yaratıyor

Depremler, sel, yangın ya da farklı durumlarda birçok insanın yaşam alanı olarak kullanabileceği afet çadırları, hem kolay kurulabiliyor hem de barınma gibi çok önemli bir ihtiyacı en kaliteli şekilde karşılayabiliyor. Tabii burada çadır  projesinde kullanılan malzemeler büyük önem barındırıyor. Afet çadırı brandası su geçirmez özellikle ve üstün kalitede olmalı. Bu özellikle sahip olmayan yapılarda etkili ve sağlıklı kullanım söz konusu olamıyor. Tabii yapı önemli afetlerde kullanılacağı için etkin malzemeler ile üretiliyor olması çok önemli.

Başboğa afet çadırları , dayanıklıdır ve modüler yapıya sahiptir. Ürünler kolay kurulum ve söküm imkanları sunar. Tüm afet çadırı ürünlerinde PVC kaplı membran brandalar kullanılmaktadır. Brandalar aynı zamanda alev yürütmez ve su geçirmez özelliklere sahiptir. Tüm gıda yardım malzemesi dağıtımlarında, konut servislerinde, afet sonralarında geçici hastane – okul olarak ya da depolama adına rahatlıkla kullanılabilir.

Eğer çadır projenizi hayata geçirmek istiyorsanız, bu projenin nasıl en başarılı şekilde konumlandırılacağı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.