Branda

Branda, özellikle çadır ve türevlerinde bulunan yapıyı örtmeye ve dış etkenlerden korumaya yarayan önemli bir malzemedir. Bugün birçok farklı faaliyet için kullanılan çadırlarda dayanıklı branda çeşitleri kullanılarak yapının kullanışlılık düzeyi arttırılmaktadır. Çünkü brandalar, çadır ve diğer elverişli yapıları soğuktan korurken su geçirmez özellikleri ile yağmurdan etkilenmez.

Mevsimine göre koruma sağlayan çadır ve branda ürünleri tenis kortu kapatma işleminde, halı sahalarda, havuz ve cafelerde, büyük tesislerde ve daha sayılabilecek çadır çözümünün sunulduğu çok sayıda alanda kullanılabilir. Yaşam sahaları oluşturmak için gerekli ürünlerin başında gelen brandalar güvenilir ve yıllarca dayanıklı olduğu için tercih sebebidir.

Beklentilere hızlı bir şekilde cevap veren branda ürünleri, firmaların uzun ömürlü sistemlere sahip olmasını sağlarken ekonomik çözümleriyle maliyet açısından da fayda sağlıyor. Günümüzde kullanım alanı her geçen gün artan brandalara farklı sektörlerde rastlamak mümkündür. Müstakil evlerde hususi kullanım olarak görebileceğiniz brandalar tarım sektörü ve kafeler gibi geniş alanları muhafaza etmek için de kullanılabilir.

Onlarca renk ve ebat seçeneğiyle üretilen branda ürünleri, kullanıcıya uzun ömürlü kullanım sağlar. PVC kaplı brandalar son yılların en çok tercih edilen branda modeli olurken kullanıcıların istekleri doğrultusunda özelleştirilebilen bu ürünler markalara özgü olarak tasarlanabilir. Kullanılan kaliteli malzemesi nedeniyle güvenle satın alabileceğiniz branda modelleri çadırlarla entegre edilerek rahatlıkla kullanılabilir. Bu nedenle çadır yapılara uygun olarak tasarlanan brandalar, kurulum anlamında da kullanıcıya rahatlık sağlayacaktır.

Tente ile karıştırılsa da birbirinden farklı olan branda ürünleri, özellikle sert iklim koşulları için özelleştirilebilir ürünler olduğu için markaların tercihidir. Farklı mevsimlerde koruyuculuğu ile öne çıkan brandalar müşteri tercihlerine göre farklı ebatlarda üretilebilir. Kapalı alanların güvenliğini sağlayan brandalar sadece sert iklimlerde değil, güneş ışığına karşı da koruma sağlayacaktır.

Branda Çeşitleri İçerisinde;

Pvc kaplı branda ürünü bulunmaktadır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan PVC; Polivinil klorür olarak da bilinen bir malzemedir. Yapı sektöründe yaygın olarak kullanılan bu malzeme branda çeşitlerinde de dayanıklılık sağlamakta ve esnekliği ile farklı alan ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

Kolay şekil alan PVC kaplı brandalar, esnekliği nedeniyle farklı sektörlerin ihtiyacını karşılayabilir niteliktedir. Farklı kumaş seçeneklerine sahip olan PVC kaplı brandalar bu sayede markalara özgü kumaş uygulamalarının yapılmasına imkan verir. Müşterinin isteğini temel alan uygulamalar sayesinde hızlı çözüm bulabileceğiniz brandalar sağladığı pratiklik sayesinde zaman kazandırır.

Bu polyester branda çocukların kullanabileceği aktivite yapılarından, askeri çadırlara kadar çokça farklı faaliyet alanlarında kullanılır. Planladığınız projenin bulunduğu konuma en uygun yapıları meydana getirmek ve dayanıklı branda kullanımı ile yapıların kullanım ömrünü arttırmak için Başboğa ürünlerini tercih edebilirsiniz.

İstenilen renk ve ebatlarda üretilen branda ürünleri ihtiyaca göre tasarlandığı için sektöre özgü çözümleriyle sorunsuz sonuçlar verecektir. Kaliteli malzemesinin yanı sıra, profesyonel işçiliğiyle de göz dolduran branda modelleri kullanıcının güvenliğini de düşünür. Dayanıklılığı ve mukavemeti sayesinde iç rahatlığı ile satın alabileceğiniz brandalar, markanıza değer katacak ürünler olacaktır.

İnşaat ve buna benzer geçici alanların çözümü için de tercih edilen brandalar kolay kurulumu ve ekonomik olmasıyla da öne çıkan ürünler arasındadır. Usta ellerden çıkan branda kumaşının dayanıklı olması nedeniyle her iklime uygun olarak kullanılan brandalar hem kişisel hem de kurumsal kullanıma uygundur. Alev yürütmez teknolojiyle üretilen brandalar güvenliği sağladığı için hem şahsi kullanım için hem de kurumsal kullanım için tercih edilmektedir. Farklı maliyetlere göre özel olarak tasarlanan bu ürünlerin kurulumu da pratiktir.Üretim Şekli

Başboğa branda çeşitleri %100 polyester iplikten üretilmektedir. Bu nedenle ürünler son derece dayanıklıdır. PVC ile kaplanarak ağır hava koşullarına elverişli hale getirilir. Üretim kapasitesi geniş olan Başboğa’da markaların her türlü ölçü isteklerine cevap verilecek ve hızlı çözümlerle müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir. Böylelikle çadırın üstünü örten branda su geçirmez ve UV ışınlarına karşı da dayanıklı hale gelir.

Markanıza değer katacak ürünler

Başboğa ürünleri sayesinde siz de markanıza değer katacak ürünleri bünyenize dahil edebilir, maliyetinizi düşüren çözümleriyle Başboğa’nın ürün çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz. Anahtar teslim çözümleriyle sorunsuz olarak teslim edilen branda modelleri, yıllarca dayanıklılığıyla sektörünüzde verdiğiniz profesyonel hizmete destek olacaktır.

Başboğa, sektörde 1974 yılından bugüne var olan köklü bir geçmişe sahiptir. Kolay kurulum imkanı sunan, farklı renk seçenekleri bulunan, dayanıklı ve ekonomik brandalar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 43 yıldır siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Kaliteli hizmeti ve birinci sınıf malzemeleriyle çadır ve branda ürünleri, çadır aksesuarları, çadır çözümleri alanında lider olan Başboğa, tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılayacak projeleri kısa sürede size teslim edecektir. Tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorularınıza yanıt bulmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ya da sipariş formu doldurarak bizlere bilgilerinizi iletebilirsiniz.

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

vc_column]

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;

[/ vc_column] [/ vc_row]