Spor Alanları İçin Çadırlar

Spor Alanları için Çadırlar; açık spor sahalarını kapatarak her mevsim kullanılabilir olmasını sağlayan ürünlerdir. Spor çadırı, her türlü hava koşullarına rağmen sportif aktivitelerin devamlığı esas alınarak üretilmektedir. Spor çadırları müşterilerin isteklerine göre şekillendirilmektedir.

Çadırların iskeletleri çelik ve alüminyum ile yapılır, bu sayede kurulumu ve sökümü oldukça kolaydır. Kolay taşınabilir olma özelliği ile farklı mekanlara yerleştirilerek spor alanları oluşturulabilmesine olanak sağlar.

Spor Alanları için çadırlarda kullandığımız yarı ışık geçirgen membran kumaş ile gün ışının en yoğun olduğu saatlerde bile spor faaliyetlerinizi ışıktan etkilenmeden gerçekleştirebilirsiniz. Buna rağmen gün ışığından tam anlamıyla yararlanarak aydınlatma sistemi için gereksiz harcamalar yapmanıza gerek kalmaz. Başboğa’nın uluslararası standartlarda ürettiği membran kumaşlar insan sağlığına zararlı UV ışınlarını bloke eder.

Başboğa’da çadır üretimi müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre projelendirilir. Çadırlarımızda kullanılan ısı yalıtım sistemi ile kış aylarında içerideki havanın sıcaklığı korunurken, yaz aylarında ise serin kalabilmesi sağlanır.

Spor çadırları; futbol, voleybol ve basketbol sahaları, tenis kortları, binicilik tesisleri, buz hokeyi ringleri, yüzme havuzları, mini golf sahaları ve fitness salonları gibi alanlarda kullanılır. Çadırlarımız kullanım amacına uygun boyutlarda üretilir.

Çadırlarda en önemli problemlerden biri de havalandırmadır. Başboğa çadırlarda sağlıklı bir ortam yakalamak için tüm malzemelerini birinci sınıf malzemelerden üretir. Spor çadırlarında isteğe göre iklimlendirme, soğutma ya da ısıtma, akustik ses izolasyonu, yalıtımı gibi spor aktivitelerini kolaylaştıran, çadırların kullanım ömrünü uzatan işlemler de yapılabilir. Ayrıca spor çadırlarınızı manuel ya da elektronik cephe açıp kapama sistemi ile her türlü hava koşullarında kullanılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

44 yıllık sektör tecrübesi ve kaliteli hizmet güvencesi ile Başboğa, ihtiyaçlarınıza en uygun spor alanları için çadır ürünlerini anahtar teslim olarak sunar. Spor çadırlarının stok durumunu sormak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.